микрозайм на карту займы мигкредит
Prawa ręka na zakupach

HUŚTAWKA-LEŻACZEK punkt obowiązkowy dla zapracowanych rodziców

1
Huśtawko-leżaczek Antek zaczął używać już od pierwszych dni. Dzięki ergonomicznemu siedzisku nie musimy się martwić o jego kręgosłup a 5-stopniowa regulacja pasów pozwala nam dostosować je do rozmiarów malca.

Dlaczego podoba mi się ten hustawko-leżaczek?

Główną zaletą leżaczka jest fakt, że rodzic zyskuje swobodę. Ciągłe noszenie malucha staje się szybko męczące i ogranicza nam swobodę wykonywania ruchów. Dzięki bujaczkowi maluch może po pierwsze leżeć i ciągle mieć w zasięgu swojego wzroku rodzica, po drugie dzięki funkcji bujania ma zapewnioną również zabawę.

Nad głową dziecka znajduje się przesuwany liść, na którym są zaczepione 2 zabawki, ale można dołożyć jeszcze 4 swoje. Bujaczek Bright Starts posiada aż 5 rodzajów wysokości i szybkości huśtania, a dodatkowa część umiejscowiona pod siedziskiem daje możliwość uruchomienia wibracji tej części zabawki. Jednym ruchem możemy zablokować funkcje huśtania i zmienić zabawkę i leżaczek.

Jak działa leżaczek?

Olbrzymim plusem jest wbudowany timer, który możemy ustawić na 30, 45 lub 60 minut. Po tym czasie elektroniczna cześć bujaczka wyłączy się sama. Wyłączy się nie tylko funkcja bujania, ale również melodie i odgłosy, których zabawka posiada aż 11 rodzajów w 3 poziomach głośności.

System WhisperQuiet

Za sprawą zastosowanego systemu WhisperQuiet zabawka pracuje niewiarygodnie cicho. Użycie systemu Hybridrive daje bardzo długą żywotność baterie (obecnie używamy leżaczka codziennie przez godzinę od 2 miesięcy i do tej pory nie było konieczności ich wymiany).

Wypierzesz w pralce

Dla mnie osobiście dużym plusem jest zastosowanie pastelowych kolorów przy wykonaniu huśtawki dzięki czemu komponuje się ona z resztą domowego wyposażenia. Jeżeli ktoś nie posiada odpowiedniej powierzchni bądź chce zabierać leżaczek ze sobą można go szybko złożyć do małych rozmiarów. Dodatkowo poszycie można z powodzeniem prać w pralce.

Jednym minusem, który mogę zarzucić temu produktowi jest dołączana do zestawu poduszka pod główkę. Miała ona problem z pionowym podtrzymaniem głowy naszego syna, ale dzięki temu, że jest ona przypinana na rzep zmieniliśmy ją na inną.
Zabawkę tą można jak dla mnie wpisać na listę podstawowego wyposażenia w wyprawce.
O leżaczku możesz również posłuchać:

Za recenzję dziękujemy autorce vloga PatiTV
 PatiTv
 BRIGHT STARTS Huśtawka/ zamiennie leżaczek – Seneca™ (do 9 kg) nowość – klik
Poprzedni artykułNastępny artykułBlogDarky_750x350

3 komentarzy

  1. You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be really something which I think I would never understand. It seems too complicated and extremely broad for me. I’m looking forward for your next post, I’ll try to get the hang of it! edaadcdkgbda

  2. Here’s a new list of free proxies. All you need to do is load them into your SEO tools. Thanks for visiting my site. I hope you’re having a great Monday!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *