Batole, Kulinaria, Lifestyle, Podróżowanie, Podróżowanie z dzieckiem, Prawa ręka na zakupach

SKIP HOP, czyli jedzenie nie tylko w podróży

Zbliża się wiosna, dlatego warto częściej wychodzić na świerze powietrze i pomysleć o funkcjonalnym zestawie małego podróżnika, dla małego dziecka każdy wypad do nowego miejsca, to jak podróż życia i chyba nikt nie lubi rozlanego picia w plecaku albo w samochodzie.

Kubek niewysypek i przyjaciele

Zwierzęce podkładki SKIP HOP podkładka zoo małpka i biedronka, ułatwią Ci codzienne posiłki, nie tylko są bardzo kolorowe, ale także bardzo funkcjonalne. Zapewniają stabilność dzięki temu, że są antypoślizgowe, dodatkowo wyposażone są w podwyższoną ramkę, aby zapobiec rozlaniu się płynów. Ich praktyczność wiąże się również z tym, że po posiłku możesz ją z łatwością zrolować.

SKIP HOP bidon małpa wygląda niepozornie, ale ten wesoły kompan wyposażony jest w pomysłowy mechanizm, po przesunięciu górnego wieczka słomka chowa się, a tym samym zamyka bidon.

Ciepła zupa, kaszka z warzywami, makaron z sosem, czyli czas na ciepły obiad. SKIP HOP Termos Zoo Żyrafa wykonany jest ze stali nierdzewnej i utrzymuje ciepło do kilku godzin. Idealny dla dzieci, które często stołują się poza domem i dla rodziców, którzy pragną, aby ich pociechy zjadły coś ciepłego.

SKIP HOP Kubek Niewysypek Motyl to świetne rozwiązanie podczas podróży samochodem czy spaceru. Niewysypek został zaprojektowany tak, aby zapobiec rozsypywaniu się jedzenia, magiczna przykrywka sprawia, że dziecko musi delikatnie włożyć rączkę do środka, aby wyciągnąć przysmak.

Każdy dzień to nowa podróż

W momencie, gdy wyruszacie z domu, potrzebujecie pomocnika, do którego zmieści się wszystko, co potrzebne. Torba do przewijania SKIP HOP Duo Signature łatwo przypniecie do wózka i możecie jechać. Do obszernych kieszeni zapakujecie pieluszki, chusteczki, butelki, zabawkę na lepszy nastrój i łakocie, gdy Wasze dziecko będzie mieć ochotę na coś słodkiego.

Czy wiesz, że produkty SKIP HOP takie jak butelki, bidony, talerzyki i miseczki możesz zmywać w zmywarce? :)

Produkty SKIP HOP znajdziesz tutaj.

Poprzedni artykuł

1 komentarz

  1. Idealna propozycja na długie podróże z dzieckiem. Szczególnie podoba mi się kubek na zupki, który trzyma ciepło. Koniec z termosami i proszeniem się w knajpie o podgrzanie zupki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *