Seminarium, Zza kulis

SEMINARIUM w Warszawie: Jak wprowadzać stałe posiłki?

Feedo zawsze stara się dbać o mamy, dlatego przygotowaliśmy dla Was drogie mamy we współpracy z Nutricią, specjalne seminarium na temat rozszerzania diety niemowlęcej. Spotkaj się ze specjalistą ds. diety najmłodszych i dowiedź się wszystkiego, co potrzebujesz zupełnie za darmo!

Kto może wziąć udział w seminarium?

Jesteś mamą 6-12 miesięcznego niemowlęcia? Świetnie! To seminarium skierowane jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy wszystkie mamy, które mają dzieci w przedziale wiekowym 6-12 miesięcy.

Jak będzie wyglądało seminarium?

Spotkasz się z ekspertem ds. żywienia najmłodszych, który przedstawi zasady zdrowego żywienia oraz podopowie jak wprowadzać pierwsze obiadki i na pewno odpowie na każde Twoje pytanie. Mało tego otrzymasz specjalny kupon rabatowy na obiadki do zrealizowania na Feedo.pl, otrzymasz także zestaw startowy różnego rodzaju obiadków i weźmiesz udział w konkursie niespodziance, w którym możesz wygrać aż 100 zł na zakupu na Feedo.pl!

Jak się zgłosić?

Napisz do nas i odpowiedź na pytanie: dlaczego chciałabyś wziąć udział w seminarium? Wiadomość prześlij na adres: seminarium@feedo.pl w temacie wiadomości napisz: Wprowadzanie posiłków – Warszawa. Specjalny zespół Feedo wybierze najlepsze odpowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 9 października 2016.

Kiedy i gdzie?

Seminarium odbędzie się 13 października 2016 roku, w Warszawie o godzinie 11:00. Oczywiście swoje maleństwo możesz zabrać ze sobą. Szczegółowe informacje otrzymasz mailem :-)

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *