Lifestyle, Nákupní rádce, Niemowlę, Nowoczesny rodzic

Sprytni pomocnicy każdego rodzica

Kiedy w domu pojawia się dziecko, życie rodziny przewraca się do góry nogami. Na osi czasu powstaje zupełnie nowy punkt, odmierzający czas przed i po narodzinach maleństwa. Świat staje niemal w miejscu i wszystko zaczyna się toczyć wokół nowego, małego członka rodziny.

Młode mamy, ale nie tylko one, bo także młodzi ojcowie, nie mają chwili czasu na zmarnowanie i dlatego potrzebują w domu sprytnych i godnych zaufania pomocników. W tym trudnym okresie, kiedy wszystko jest nowe a bezpieczeństwo i higiena stają się kwestią kluczową, warto mieć przy sobie sprawdzone sprzęty, które pomogą nam przetrwać ten czas w spokoju i bez stresu. Właśnie tego można oczekiwać do produktów marki BAYBY, wśród których znajdziemy butelki, smoczki, nianie elektroniczne, laktatory oraz inne wielofunkcyjne urządzenia, jak np. sterylizator z suszarka, czy ogrzewacz do butelek.

bayby-slonW sprzętach marki BAYBY nic nie jest dziełem przypadku. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość a ich bezpieczeństwo potwierdzają wyniki niezależnych testów, przeprowadzonych w laboratoriach TUV oraz Państwowym Zakładzie Higieny. Produkty nie zawierają Bisfenolu A ani innych szkodliwych materiałów, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia. Cechują się także ślicznym, oryginalnym wzornictwem, które w gustowny sposób łączy za sobą estetyczną prostotę oraz wesołe, dziecięce motywy. Twój maluch z pewnością je pokocha. Na przykład ultradźwiękowy nawilżacz powietrza w kształcie słonia może stać się idealnym mieszkańcem każdego dziecięcego pokoiku. Jego obsługa jest niezwykle prosta. Komfort i wygoda, są bowiem podstawowymi cechami produktów BAYBY. Przyjrzeliśmy się z bliska najciekawszym z nich. 

Ulepszona sterylizacja

sterilizator-baybySterylizator z suszarką. Brzmi nieosiągalnie? Nic bardziej mylnego! Producenci BAYBY często dodają do sprzętów, z których korzysta większość rodzin z dziećmi, dodatkowe, praktyczne funkcje. Sterylizator parowy na 6 butelek wyposażony został w suszarkę oraz urządzenie do skutecznej walki z bakteriami. Wnętrze sterylizatora BAYBY BBS 3030 zostało bardzo mądrze rozplanowane, jest tu wystarczająco dużo miejsca na ustawienie i powieszenie wszystkich butelek, smoczków i innych sprzętów, dzięki czemu za jednym razem wysterylizujesz wszystko, co potrzebujesz. O skończonym cyklu urządzenie poinformuje cię sygnałem dźwiękowym oraz samo się wyłączy, co spodoba się wszystkim zapominalskim. 

Ciepły posiłek – w domu i w podróży

bayby-ohrivac-2v1Głód i niemowlak o zgodę nie pytają. Kiedy w małym brzuszku zrobi się pusto, trzeba natychmiast uzupełnić energię, baz względu na to, czy jesteś w domu, czy w podróży. I właśnie w takich chwilach warto mieć pod ręką elektryczny podgrzewać do butelek i słoiczków BAYBY BBW 2010. Z tyłu urządzenia znajduje się suwak, na którym z łatwością nastawisz, gdzie masz zamiar z niego korzystać – czy w domu (symbol z domkiem), czy w samochodzie (symbol auta). W ciągu zaledwie kilku minut urządzenie równomiernie podgrzeje butelkę lub słoiczek do idealnej, bezpiecznej temperatury. W warunkach domowych pokarm jest gotowy do podania po 5 minutach, w samochodzie po upływie 6 minut. Takie osiągi spodobają się z pewnością wszystkim małym głodomorkom.

Odciąganie pokarmu? Przede wszystkim delikatnie

Każda mama, która odciąga swój pokarm, z pewnością ucieszy się z pomocnika, który sprawi, że czynność ta będzie jak najprzyjemniejsza. Godny polecenia jest laktator BAYBY BBP 1010, który symuluje ssące dziecko. Urządzenie działa w 2 fazach, które można nastawić do indywidualnych potrzeb. Pierwsza faza stymuluje pierś i pobudza produkcję mleka. W podobny sposób zachowuje się dziecko, które z początku ssie szybko i lekko. W drugiej fazie dziecko zaczyna ssać wolniej i głębiej, podobnie jak urządzenie. Wyraźnie widać, jak pokarm zaczyna wydostawać się z brodawki. W oba fazach urządzenie posiada 9-stopniową regulację siły ssania, cały proces jest dzięki temu efektywniejszy, a zarazem delikatniejszy i przyjemniejszy. Urządzenie masuje pierś i delikatnie opróżnia ją z pokarmu, mama odnosi wrażenie, jakby odbywało się to w sposób naturalny. Specjalnie opracowany kształt nasady na pierś zapobiega wracaniu się mleka, dzięki czemu cały odciągnięty pokarm trafia do butelki. Podciśnienie, niezbędne do odciągnięcia pokarmu, wykorzystuje energię elektryczną, oszczędzając tym samym siły mamy. Czynność może być też dzięki temu bardzo dyskretna.

Laktator posiada wbudowany mikro chip, dzięki temu mama może śledzić na ekranie LCD informacje dotyczące urządzenia, czas do skończenia cyklu itd. Pamięć automatyczna zapamiętuje ostatnie ustawienie, więc ponowne użycie urządzenia jest ekspresowe.

Najwyższej jakości produkty BAYBY z pewnością zasługują na uwagę. Nie tylko za sprawą pięknego designu, ale przede wszystkim dzięki swej funkcjonalności i niezawodności. Być nieodłączną i zaufaną częścią waszego życia – to są ambicje marki BAYBY. Jej produkty znajdziesz na Feedo.pl.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *