Prawa ręka na zakupach

Foteliki samochodowe Avionaut – z magazynu prosto do twojego samochodu

Mało kto obejdzie się w dzisiejszych czasach bez fotelika samochodowego. Zrozumiałe są więc dylematy rodziców i pytania – który, jakiej marki i na podstawie czego go wybrać? Na rynku dostępne jest całe mnóstwo producentów fotelików. Ich produkty różnią się jakością, warto więc poświęcić chwilę i wybrać naprawdę mądrze.

Producent to dobry punkt zaczepienia.

❌ Zdecydowanie odradzamy kupno fotelika z drugiej ręki czy komisu. Nawet przy drobnej stłuczce konstrukcja fotelika może ulec uszkodzeniu i choć na pierwszy rzut oka nie jest to widoczne, taki fotelik nie zagwarantuje twojemu dziecku dostatecznego bezpieczeństwa.

Dlaczego Avionaut?

Marka Avionaut zrodziła się ze współpracy konstruktorów i inżynierów lotnictwa, którzy wprowadzili do produkcji wiele innowacji. Głównym celem było stworzenie maksymalnie bezpiecznego fotelika, który będzie zarazem wygodny. Hasło przewodnie ich pracy brzmiało: „twarda konstrukcja, miękki środek”. Te dwie cechy zapewniają małemu podróżnikowi bezpieczeństwo i komfort. Foteliki marki Avionaut produkowane są w Europie , a cały proces oraz użyte materiały podlegają ścisłej kontroli.

Przy wyborze fotelika samochodowego na pierwszym miejscu jest zawsze bezpieczeństwo, na drugim miejscu wygoda a na trzecim zazwyczaj wygląd. Nikt z nas nie zdecyduje się przecież na zakup fotelika, który będzie brzydki. Marka Avionaut pomyślała także o tym aspekcie. Jej foteliki charakteryzują się ładnym, ciekawym wzornictwem i łatwo je rozpoznać już na pierwszy rzut oka. Producent może się poszczycić szeroką paletą kolorów, tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Polecamy

59076034668282Fotelik samochodowy Avionaut Kite+

Fotelik Kite+ to idealny wybór dla noworodków i najmniejszych dzieci. Wystarczy do osiągnięcie przez dziecko wagi około 13 kg. Wyposażony został w system ochrony przed uderzeniem z boku, który dodatkowo chroni dziecko przed urazem na wypadek kolizji.

I co najważniejsze, fotelik z pewnością spodoba się dziecku. Ma bowiem miękkie obicie z pianki, która dopasowuje się do kształtu ciała oraz pokrowiec z delikatnego, przyjemnego materiału. Dziecko będzie się w nim czuć naprawdę komfortowo.

Fotelik Kite + nadaje się do samochodów wyposażonych w isofix, można go też bezpiecznie przymocować za pomocą pasów bezpieczeństwa.

Użytkownikom, którzy muszą fotelik często przenosić, co w przypadku nosidełek bywa regułą, spodoba się z pewnością ergonomiczny i wygodny kształt pałąka.

Fotelik samochodowy Avionaut Kite + zakupisz tu >>

AV380-F03-59076034665522Fotelik samochodowy Evolvair

Czas leci jak szalony i twój maluch wyrósł już z nosidełka? Fotelik samochodowy Evolvair będzie odpowiednim towarzyszem podróży. Producenci fotelików Avionaut zdają sobie sprawę z tego, że dzieci szybko rosną. Z tego właśnie powodu foteliki tej marki także posiadają tę cechę!

Model Evolvair przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg, co oznacza, że korzystać z niego może dziecko nawet do 12 roku życia. Fotelik posiada bowiem czarodziejski przycisk, za pomocą którego dostosowuje się do wielkości małego podróżnika.

Na uwagę zasługują także miękkie pokrowce, które można łatwo zdjąć i wyprać, także fotelik będzie wyglądał jak nowy.

Fotelik samochodowy Avionaut Evolvair zakupisz tu >>

Czy marka Avionaut zdobyła twoją sympatię? Jeśli tak, kompletną ofertę jej produktów znajdziesz na stronie Feedo.pl. Życzymy słusznego wyboru i wielu kilometrów wspólnej radości, zabawy i przede wszystkim bezpieczeństwa w trakcie podróży w wygodnym foteliku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *