Prawa ręka na zakupach

Co jeszcze możesz kupić rocznemu dziecku?

Zostaliście zaproszeni na imprezę urodzinową malucha i nie wiecie jaki przynieść prezent? Proponujemy kilka wskazówek jak wybrać ciekawy prezent w zależności od zawartości portfela!

  • Kurs pływania lub karnet na ćwiczenia matki z dzieckiem. Dziecka jest to świetna zabawa, dla mamy aktywność fizyczna i duża oszczędność. Takie kursy zazwyczaj kosztują sporo pieniędzy, ale możesz znaleźć je również po okazyjnych cenach.tuzky_do_vody
  • Zabawki do kąpieli: do wyboru do koloru! Dostępne są klasyczne kaczuszki, kredki do wody czy łódki.
  • Ubranka – najlepiej ten prezent skonsultować wcześniej z rodzicami, ponieważ wiek dziecka i tabele rozmiarów nie zawsze wystarczają by wybrać odpowiednią wielkość. Oprócz tego rodzice mogą mieć troszkę inny gust niż Ty i niekoniecznie Twój wybór musi się im spodobać. Warto tutaj pomyśleć o kartach prezentowych w sklepach sprzedających ubranka dziecięce.
  • Zabawki drewniane – to zawsze świetny wybór! Są troszkę droższe od zabawek plastikowych, ale w porównaniu z nimi znacznie bardziej 13738-4019359137387solidne. Poza tym świetnie się prezentują i pobudzają wyobraźnię malucha.
  • Książeczki z obrazkami – roczne dziecko uwielbia przeglądać książeczki z obrazkami! Rodzic wspólnie z dzieckiem może przeglądać zawartość książeczki i oswajać malucha z językiem. Wieczorem natomiast zalecamy czytanie do poduszki, które pomaga budować więź z dzieckiem.
  • Zabawki muzyczne – nie chodzi tutaj o zwykłe grające zabawki, ale o małe instrumenty, dzięki którym dziecko 86584-4019359865846może eksperymentować! Zobaczysz jaką radość sprawi mu ksylofon, akordeon czy marakasy.
  • Pieniądze – to ulubiony prezent, który chętnie wręczają dziadkowie. Możesz dołączyć do 13750-4019359137509niego skarbonkę, do której rodzice będą wrzucać otrzymane pieniądze, a maluszek, gdy będzie starszy, będzie mógł sobie kupić wymarzone rolki czy rower!

 

Prezenty nie zawsze muszą być trudne do wyboru. Ważne, żeby były od serca – w takim wypadku sprawiają radość nie tylko obdarowanej osobie, ale również temu, kto daje prezent.

drewniane zabawki

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *