Batole, Lifestyle, Miminko

Ochrona skóry twojego dziecka już od pierwszych dni życia

Opiekowanie się maleńkim dzieckiem to najpiękniejszy obowiązek w życiu kobiety, czasem bywa jednak niełatwy. Produkty marki MAM oraz Baby sebamed umilają życie dzieciom, ułatwiając zarazem zadanie mamom, dając im pewność, że maleństwo otrzymuje wszystko to, co najlepsze.

532838829934816.WEMmqLEji49l3uPb45JU_height640Od pierwszych chwil życia dziecko posiada niepohamowaną chęć poznawania świata wszystkimi zmysłami. Najważniejsza jest oczywiście mama, którą maluch zawsze wita z uśmiechem i radością, ale reszta świata także czeka, by go odkryć. Produkty marki MAM już przeszło 40 lat towarzyszą maluchom w ich wielkiej podróży przez życie. Każdy wyrób powstaje przy ścisłej współpracy z lekarzami, a przed wprowadzeniem do sprzedaży przechodzi wiele dokładnych testów. Produkty MAM są nie tylko praktyczne, funkcjonalne, innowacyjne i bezpieczne, ale charakteryzują się też prześlicznym wyglądem, dzięki zespołowi projektantów, którzy co roku prezentują nową, chwaloną przez dzieci i mamy, kolekcję.

Asortyment produktów MAM jest naprawdę szeroki. W ofercie znajdują się butelki i smoczki, oraz dziecięce kubeczki, gryzaki, akcesoria ułatwiające karmienie, produkty przeznaczone do higieny jamy ustnej i wiele innych. MAM to idealny wybór dla dzieci i rodziców. Atrakcyjne wyroby są gwarancją tego, że wasz mały skarb otrzymuje wszystko, co najlepsze, bez żadnego ryzyka, z wykorzystaniem oryginalnego wzornictwa i wielu praktycznych funkcji.

Szeroką ofertę produktów MAM znajdziesz na Feedo.pl

Baby SebamedW opiece nad dzieckiem bardzo ważna są też odpowiednie kosmetyki, bez których nie obędzie się żadna mama. Skóra małego dziecka jest niezwykle wrażliwa, nie posiada bowiem jeszcze kwaśnej warstwy ochronnej. Z tego powodu do jej pielęgnacji należy używać odpowiednich środków. Kosmetyki dla dzieci Baby sebamed dokładnie spełniają wymagania delikatnej dziecięcej skóry, która miewa skłonności do wysuszania, podrażnień i stanów zapalnych. Produkty posiadają pH 5,5, co ułatwia skórze dziecka rozwój kwaśnej warstwy ochronnej oraz stabilizację pH.

Marka posiada w swojej ofercie wiele kosmetyków przeznaczonych do kąpieli dziecka. Bezpieczny kontakt z wodą jest bowiem kluczowy w opiece nad zdrowiem dziecięcej skóry. Kolejne produkty przeznaczone są do przewijania, w asortymencie znajdują się też kremy i olejki do nawilżania i masowania. Dzieci uwielbiają być masowane. Dostarcza im to odprężenia oraz zacieśnia więź z rodzicem. Wszystkie produkty Baby sebamed nadają się do bezpiecznego stosowania u dzieci już od pierwszego dnia życia.

Produkty Baby Sebamed kupisz na Feedo.pl

Jedno jest pewne – każdy rodzic chce dla swojego dziecka tego, co najlepsze. Taki sam cel przyświeca produktom marek Baby Sebamed i MAM!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *