Prawa ręka na zakupach

Pieluszki Happy – z miłości do bobaska

Pieluszki Bella Happy są znane każdej mamie. I to właśnie doświadczenia mam doprowadziły do powstania dwóch nowych systemów konstrukcyjnych, które zapewniają, że są one doskonale dostosowane do poszczególnych etapów rozwoju Twojego dziecka.

F025774W pierwszych kilku miesiącach, kiedy dla Twojego dzidziusia najistotniejsza jest pieluszka dająca mu możliwie największy komfort snu, na pewno docenisz na przykład wskaźnik wilgotności, który podpowie, kiedy czas wymianę pieluszki, lub wycięcie na gojący się pępek. Na tym etapie rozwoju w pieluszkach bardzo ważny jest użyty materiał charakteryzujący się miękkością jedwabiu i super szybko chłonący system Premium Dry, dzięki któremu pupa pozostaje sucha.

Aktywny ruchowo osesek potrzebuje przede wszystkim pieluszki, która podczas wypraw eksploracyjnych nie będzie krępowała jego ruchów, utrzyma w środku to, co powinno tam zostać, równocześnie zapewniając maksymalną izolację płynnej zawartości od delikatnej skóry dziecka.

Powodów, które sprawiają, że pieluszki Happy cieszą się wśród rodziców niezwykłą popularnością, jest o wiele więcej.

  • Czy wiesz na przykład o tym, że wyciąg z zielonej herbaty zawarty we wkładzie chłonnym pieluszek Happy, który ma działanie przeciwzapalne, zapobiega namnażaniu się bakterii i ponadto neutralizuje zapach, jako jeden z nielicznych na naszym rynku ma pochodzenie naturalne?
  •  Czy wiesz, że przewyższającą standardy oddychalność pieluszek Happy zapewnia specjalny system konstrukcyjny Air Flow, który pozwala na odpowiedni dostęp świeżego powietrza do skóry, chroniąc ją przed podrażnieniami?
  •  Albo to, że jednym z powodów doskonałego dopasowania pieluszek do ciała dziecka jest specjalny anatomiczny kształt wkładu chłonnego, dzięki któremu dzidziuś może wygodnie poruszać się nawet z założoną pieluszką?

F0263922

W przypadku niektórych pieluszek można natknąć się na problem rozprowadzania cieczy we wkładzie chłonnym. Nie dotyczy to pieluszek Happy, w których systemy Quick Dry i Premium Dry rozprowadzają ciecz przy pomocy specjalnej włókniny na całej długości pieluszki, zwiększając w ten sposób jego chłonność.

Oczywistym elementem są rzepy wielokrotnego użytku, które dzięki swojej elastyczności zapewniają komfort w ruchu bobaskowi a także rodzicom podczas zakładania i zmiany pieluszki.

Jeżeli jeszcze nie wypróbowałaś nowych pieluszek Happy, koniecznie to zrób i znajdź własny powód, aby związać pierwsze miesiące i lata życia swojego dziecka właśnie z marką Bella Baby Happy.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *