Pobierz darmowe plakaty do pokoju swojego dziecka

IMG_0086

Dominika Zielińska

W Feedo.pl zajmuję się opieką
nad blogiem i social media.
Prywatnie jestem mamą 7-letniej Mii.

Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery zestawy plakatów, którymi możesz ozdobić pokój swojego dziecka. Wystarczy, że ściągniesz je i wydrukujesz!

bbb
aaa

Trzej śpiący przyjaciele

Dzieci uwielbiają zwierzątka. To śpiące trio: Lis, miś i królik będzie czuwać w nocy nad Twoim maluszkiem.

Energetyczny poranek

Mufinka, lód i lizak to zwariowana paczka, która życzy Twojemu dziecku udanego dnia. Powieś je w pokoju smyka, który uwielbia słodycze i rozpiera go energia.

Czarno-białe plakaty od Lullalove

Czy wiedziałaś, że niemowlaki najpierw uczą się rozpoznawać kontrastowe kolory. Ten piękny zestaw czarno-białych plakatów możesz kupić w naszym sklepie. Jest nie tylko uroczy, ale będzie również stymulował rozwój Twojego maleństwa.

Podróż do krainy snów

Misio i króliś dobrze wiedzą gdzie znajduje się kraina marzeń, w której niebo jest różowe i latają po nim serduszka pełne miłości mamy. Jeśli chcesz, aby i Twój malec odpłynął w nocy do tej krainy powieś te urocze plakaty nad jego łóżeczkiem.

Królikowe selfie

Wesoły króliczek lubi sobie strzelać selfie, choć nie zawsze udaje mu się zmieścić w kadrze cały pyszczek. Te pastelowe plakaty rozjaśnią każdy dziecięcy pokoik.

Plakaty należy wydrukować na kolorowej drukarce, w formacie A4 lub mniejszym.

Jeśli żadny z tych zestawów Ci się nie spodobał, napisz w komentarzu jakie plakaty chciałabyś powiesić w pokoju swojego dziecka, a postaramy się takie przygotować.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarzy

  1. Poszukuję plakatów z motywami chmurek, gwiazdek, baloników, coś jak zestaw “Podróż do krainy snów” tylko w wersji dla chłopca i najlepiej w kolorystyce żółty-szary-czarny-biały :)

  2. Poszukuję plakatu delikatnego, bajkowego w kolorach delikatnego różu, szarości i bieli. Mogą to być króliczki,wróżki, misie albo jednorożce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *