Prawa ręka na zakupach

Składana wieża wesoły kwiatuszek Yookidoo

Stymulujące kreatywność zabawki Yookidoo pochodzą z pracowni projektantów Golos – Weisman Design, którzy już od 20 lat znani są z tworzenia interaktywnych zabawek. Podczas procesu twórczego patrzą na świat oczami dzieci, by zrozumieć ich potrzeby i zainteresowania.

Zabawki Yookidoo wyróżniają się wesołym i zabawnym designem, którzy podoba się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Wesoły kwiatuszek składa się z 5 części, które stawiane na siebie tworzą wieżę. W środku znajduje się tunel na piłeczki, które wypadają później przez otwór na dole.

Jak wygląda kwiatuszek?

Listki kwiatuszka wykonane są z różnego rodzaju materiałów i poruszają się w górę lub w dół, a niektóre części wieży obracają się. Zachęca to malucha do obserwacji i badania, pomaga również w doskonaleniu koordynacji wzrokowo–ruchowej.

yookidoo-recenzia

Opakowanie zawiera 3 grzechoczące piłki. Mój synek Olek bawi się nimi również tak po prostu, „ganiając” (w swoim raczkującym tempie) za nimi po całym pokoju. Ma na razie 11 miesiący, więc jeszcze nie umie wrzucać piłek do środka wieży, ale szaleje z radości, gdy ja to robię za niego. Po wrzuceniu piłeczki zaczynaja się poruszać wszystkie listki. Do tego wydają dźwięki, na których dźwięk na twarzy Olka pojawia się piękny uśmiech i zainteresowanie. Gdy piłeczka dotrze na dno, kwiatek gra wesołą melodyjkę, którą mój szkrab stara się powtórzyć samodzielnie :-).

Uwielbiam zabawki Yookidoo, głównie dlatego, że nie tylko sprawiają mnóstwo radości mojemu synkowi, ale również dlatego, że wspierają rozwój i kreatywne myślenie u dzieci.

Zainteresował Cię Wesoły kwiatuszek Yookidoo? Znajdziesz go TUTAJ

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zabawek Yookidoo znajdziesz je TUTAJ.


Za recenzję dziękujemy pani Kasi, mamie Olka.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *