Niemowlę, Prawa ręka na zakupach

Słodki sen, gdziekolwiek jesteś z dzieckiem

Niezależnie czy to wyjazd na wakacje, wypad na weekend, odpoczynek na działce czy może po prostu chcecie położyć Wasze dziecko spać w innym pokoju w kilka sekund możecie znaleźć rozwiązanie.

Jak łóżeczko sprawdza się w praktyce?

Wystarczy sześć ruchów i w potrzebnym miejscu stanie pełwnowymiarowe łóżeczko HAUCK Dream N Play Plus dla dziecka. Mimo iż nie zajmuje dużo miejsca dziecko wygodnie się  w nim wyśpi. Rozłożenie zajmnie mniej niż minutę i poradzi sobie z nim nawet jedna osoba.

IMG_4871

Dzięki tkaninie zastosowanej przy długich bokach łóżeczko jest dobrze wentylowane. Posiada ono duże odpinane okienko z siatki dzięki, któremu starsze dziecko z łatwością wyjdzie z łóżeczka po drzemce.

IMG_4868

Łatwy montaż

Proces składania jest analogicznie prosty do rozkładania. W kilka ruchów mebeleIMG_4861k składa się do rozmiarów większej torby treningowej. Wielkim plusem jest fakt, że materac do łóżka składany jest w taki sposób, ze okala stelaż mebla. W łóżeczku może spać dziecko do 15 kilogramów.

Wykorzystaliśmy łóżeczko podczas wakacji na wiele wycieczek. Dzięki temu nie musimy korzystać z mało higienicznych mebli hotelowych. Podczas upalnych dni rozkładaliśmy je na ogrodzie dzięki temu nasza pociecha jeszcze więcej czasu mogła spędzać na świeżym powietrzu. Sprawdza się również podczas weekendowych wypadów do dziadków.

Spodobało Ci się łóżeczko, zobacz wideorecenzję:

Za recenzję dziękujemy PatiTV

Spodobała Ci się ta marka?

Inne rodutky marki Hauck znajdziesz tutaj –>> klik

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *