Nowoczesny rodzic

Świętuj z nami Dzień Kobiet!

Mówi się, że kobieta jest twardsza niż kamień i delikatniejsza niż róża. Często słyszy się, że kobiety to „słaba płeć”. Nie możemy się z tym zgodzić. 8 marca, tradycyjnie przpyominamy o Dniu Kobiet. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was typy na prezenty.

Dlaczego świętujemy?

Początki Dnia Kobiet sięgają już 20. stulecia, gdy pozycja kobiet w społeczeństwie nie przypominała dzisiejszego stanu. Proawo do głosowania, studiowania czy pracowania nie było taką oczywistością. Nie wspominając już o równym statusie zatrudeniania.

Dzień Kobiet po raz pierwszy świętowano w roku 1910, właśnie jako święto kobiet i walką o równouprawnienie. Święto przypada na 8 marca ponieważ, w ten dzień w roku 1908 ponad 40 000 kobiet wyszło na ulicę w  ramach protestu, mającego na celu zniesienie 10-godzinnego systemu pracy i poprawę warunków pracy.

W czasach przed 1989 rokiem hucznie świętowano nawet w zakładach pracy, a kobiety otrzymywały klasycznie gożdziki i rajstopy, tudzież czekoladki. Ale te czasy są już dawno za nami.

KOBIETY polecają KOBIETOM

Postaraj się w tym roku świętować ten dzień innaczej i znajdź czas dla siebie. Nasze 4 koleżaLayer 2nki wybrały dla was 4 propozycje, które z całą pewnością polecają.

WERONIKA I WELEDA

„Tonujący balsam do ust marki Weleda to nowośc, która od razu przykuła moją uwagę. Jestem jedną z tych kobiet, które używaja wazeliny, a te balsamy sprawiają, że usta mają piękny kolor. Balsam zawiera olejek z jojoba i bambusowe masło, które chronią i nawilżaja usta“.

Balsam znajdziesz TUTAJLayer 1

ZUZIA I PILNIK MARKI SCHOLL

„Piekne ręce i nogi to dla kobiety podstawa. Jestem mamą, dlatego wiem ile czasu i organizacji wymaga czasem wizyta w salonie, dlatego na pewno docenisz profesjonalny zestaw, który możesz używać w domu. Marka Scholl oferuje elektryczne pilniki nie tylko do rąk, ale i do nóg. Na pewno będą Ci się podobać“.

Pilnik możesz znaleźć TUTAJ Layer 3

KASIA I VEET DEPILATOR

„Depilator Veet to kolejna nowość. Założę się, że już mogłaś widzieć reklamę tego urządzenia. Na początku się trochę bała, ale używa się go bardzo łatwo. U mnie sprawdza się przy regulacji brwi, ale na pewno znajdziewsz wiele innych zastosowań“.

Zadbaj o swoje słonie i stopy, zobacz TUTAJLayer 4

BASIA I KONCENTRAT SILAN

„A ja chciałabym opowiedzieć o tych 3 luksusowych koncentratów do zmiękczania taknia – Silan Supreme. Myślę, że ten francuski zapach doceni każdy. D ługo utrzymuje się na ubraniach i skutecznie je zmiękcza. Moim ulubionym zapachem jest ten różowy“.

Wszystkie rodzaje koncentratów znajsziesz TU

I co dalej?

Ponadto, jesli zrobisz zamówienie na Feedo.pl zyskasz 25 zł do wykorzystania w naszym sklepie, które możesz wykorzystać przy kolejnym zamówieniu.

Znajdziesz u nas wiele interesujących promocji i preznetów do zamówienia.

Kliknij –>>TU

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *