Prawa ręka na zakupach

Warto tworzyć! Poznaj kolekcję francuskiej artystki

Isabelle Kessedjian jest francuską malarską i artystką, znaną ze swoich oryginalnych ilustracji. Jest córką dyplomatów, dlatego kiedy była mała, wraz z rodzicami dużo podróżowała. Swoją fantazję i różnorodność kultur, które poznała, od maleńkości przelewała na papier, rysując i malując. Aktualnie mieszka w Paryżu, gdzie jest nauczycielką malarstwa i rzeźbiarstwa. Uczy dzieci i dorosłych.

2

Już od kilku lat jej rysunki są elementem produktów dla dzieci marki Label Tour. W swoich projektach kolekcji dziecięcej inspirowała się rysunkami swojego małego syna, i tak powstała kolekcja o nazwie „Kiedy będę wielki, będę…“. Dla jej ilustracji charakterystyczne są duże głowy i wielkie oczy dziecięcych postaci.lallalove

Seria produktów Label Tour jest tworzona tak, aby rosła wraz z dziećmi. Od narodzin aż do dzieci chodzących do szkoły. Kolekcja Isabelle Kessedjian obejmuje ubranka dla niemowląt, tekstylia, zastawy stołowe, wyposażenie dziecięcego pokoju oraz akcesoria turystyczne, jak np. plecaki, torby na ramię, kosmetyczki, piórniki, portfele, butelki i pudełka nakanapki.

3

Wyraźnym elementem kolekcji są także oryginalne dodatki do dziecięcego pokoju. W tym samym stylu można dopasować dywan, worek na zabawki, lampkę nocną, obrazek na ścianę czy skarbonkę.

4

Produkty wykorzystane w artykule znjadziesz poniżej:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *