Konkursy

Wielkanoncy konkurs wygraj motorek biegowy TEDDIES

Nowość na blogu Feedo.pl Weź udział w konkursie wielkanocnym. Przygotuj produkty na święconkę. Zrób zdjęcie i wyślij do nas swój piękny koszyczek wielkanocny.

Jak wziąć udział?

Uszykuj swój tradycyjny koszyczek wielkanocny i prześlij go do nas na adres: konkurs@feedo.pl i napisz nam 3 produkty, które bezwzględnie należy umieścic w święconce. Takie produkty, bez których nie może obyć się tradycja święcenia jajek :)

Zdjęcia możesz przesyłać do 31.03.2016 do godziny 23.59.

Jak wybierzemy zwycięzce?

Nasze specjalne wybrane jury, wybierze najbardziej ciekawy i pięknie skomponowany. Czekamy na Wasze fotki i odpwoiedzi na pytanie konkursowe :)

Ogłoszenia wyników szukaj w tym artykule poniżej już 1.04.2016.

Czekamy na Wasze zdjęcia!

Co możesz wygrać?

Rowerek biegowy Enduro Yuppe marki Teddies – ta różowa maszyna może być Twoja!

Nagroda na zajączka

 

Ogłoszenie wyników!

Dziękujemy wszystkom, którzy przesłali nam swoje zdjęcia koszyczków wielkanocnych. Co powinno się znaleźć w koszyczklu wielkanocnym? Oczywiście produktów jest więcej niż tylko 3, ale są takie które są niezbędne, czyli: jajka- pisanki, chleb i baranek. Jajka są symbolem odrodzenia i nowego życia, chleb symbolizuje przemianę, a baranka utożsamia się z Jezusem złożonym podobnie jak ów baranek w ofierze.

A kto wygrał?

Nasze Jury zdecydowało, iż rowerek Teddies powędruje do Pani, która przesłała nam zdjęcie z adresu mailowego: marta.kondras@gmail.com

Gratulujemy! Z laureatką skontaktujemy się drogą mailową!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *