Niemowlę

DLA KAŻDEJ MAMY – Baby Dove, kompleksowa pielęgnacja dziecięcej skóry

Rola matki to zdecydowanie najcięższy zawód świata. Najcięższy, ale zarazem najpiękniejszy. Jest niczym wędrówka, w trakcie której nie chcesz popełnić ani jednego błędu. Istnieje wiele zaleceń, rad i opinii na temat tego, jak najlepiej wychowywać dziecko, tylko które z nich są tymi właściwymi? Bez względu na to, którą drogę wybierzesz, z pewnością będzie ona odpowiednia – bo będzie Twoja. Przepis na to, jak być dobrym rodzicem nie istnieje, jest jednak sposób na to, jak zapewnić skórze twojego dziecka najlepszą ochronę. Kosmetyki marki Baby Dove oferują kompleksową pielęgnację delikatnej dziecięcej skóry od pierwszych dni życia.

F041247-1.jpgSkóra dziecka jest wrażliwsza niż skóra dorosłego człowieka, dlatego potrzebuje odpowiedniej opieki:
• Jest bardziej narażona na podrażnienia i infekcje;
• Jest aż o 30 % cieńsza niż skóra dorosłego;
• Zawiera 2× mniej składników nawilżających;
• Wilgotność traci nawet 5× szybciej.

Z tych właśnie powodów dziecięca skóra wymaga specjalnego i delikatnego traktowania już od początku.

Specjaliści pracujący w laboratoriach marki Dove dobrze o tym wiedzą i specjalnie dla dzieci stworzyli linię kosmetyków Baby Dove, która nadaje się do opieki nad delikatną, dziecięca skórą. Wiele klasycznych kosmetyków usuwa z powierzchni skóry także naturalne tłuszcze i oleje, które odżywiają skórę. Kosmetyki Baby Dove są jedyne w swoim rodzaju pod kilkoma względami. Czyszczą one dziecięcą skórę jednocześnie ją odżywiając. Zawierają odżywcze mleczka, które nawilżają skórę na cały dzień i wspierają jej zdrowie. Z produktami Baby Dove opieka nad skórą dziecka będzie w najlepszych rękach – w Twoich rękach!

Kosmetyki Baby Dove są dostępne w dwóch wariantach:

  • Baby Dove Rich Moisture, linia przeznaczona dla dzieci o skórze normalnej i suchej.
  • Baby Dove Sensitive Moisture, linia przeznaczona dla dzieci ze skórą wrażliwą, nie zawiera żadnych składników perfumujących.

Snímek obrazovky 2018-02-07 v 11.06.15*Wszystkie produkty z kolekcji Baby Dove były testowane przy współpracy z dermatologami i pediatrami.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *