Nezařazené

Foteliki Maxi-Cosi z dożywotnią gwarancją i motywem STAR WARS

Przygotowany do zawładnięcia galaktyką! Firma Maxi-Cosi przedstawia foteliki samochodowe STAR WARS. Niech twój mały kosmiczny odkrywca włada galaktyką z bezpiecznego miejsca. I jeszcze jeden super dodatek! Galaktyka nie ma końca, podobnie jak wieczysta gwarancja na wszystkie produkty MAXI-COSI.

F044721-12Mali rycerze Padawanie mogą teraz podróżować w nowych, odlotowych fotelikach samochodowych MAXI-COSI Rodi STAR WARS. Kolekcja została zaprojektowana przy współpracy z firmą The Walt Disney company oraz Lucasfilm, a jej premiera zbiega się w czasie z premierą najnowszego filmu z serii Gwiezdnych wojen – „Ostatni Jedi“.

W kolekcji STAR WARS znaleźć można wszystkie modele fotelików samochodowych Rodi, które wyposażone są w system ochrony głowy, zapewniają dużą wygodę oraz posiadają liczne elementy zwiększające bezpieczeństwo. Specjalna edycja fotelików charakteryzuje się czarnym poszyciem z motywami galaktyki oraz rozpoznawalnym żółtym logo STAR WARS umieszczonym na zagłówku. Fotelik nie nadaje się do przewożenia najmniejszych rycerzy Jedi. Mogą w nim podróżować Padawanie o wzroście minimum 100 cm. Do wyboru są modele: Rodi XP Fix, RodiFix AirProtect oraz Rodi AirProtect. Jeżeli masz w domu fana Gwiezdnych Wojen, nowa kolekcja fotelików Maxi-Cosi z pewnością przypadnie wam do gustu.

MAXI-COSI RodiFix AirProtect® – STAR WARS

Decydując się na zakup produktów marki Maxi-Cosi możesz być pewna, że kupujesz produkt najwyższej jakości. Swoim klientom firma oferuje jednak nie tylko towary z najwyższej półki, ale także najwyższy poziom obsługi klienta. Oprócz standardowej 24-miesięcznej gwarancji, klienci otrzymują specjalną gwarancję wieczystą, która obejmuje niemal wszystkie produkty marki Maxi-Cosi.

maxi-cosi-pl„Dbanie o klienta i jego zadowolenie z obsługi jest dla marki Maxi-Cosi sprawą pierwszorzędną. Dążymy do tego, by nasi klienci mogli korzystać ze swoich ulubionych fotelików samochodowych i wózków bez żadnych problemów przez jak najdłuższy czas. Z tego właśnie powodu firma Maxi-Cosi postanowiła wprowadzić w życie tę rewolucyjną strategię w obsłudze klienta” wyjaśnia Ruud Verhagen, właściciel firmy Libfin s.r.o., będącej oficjalnym przedstawicielem marki Maxi-Cosi w Czechach i na Słowacji.

Co należy zrobić, aby uzyskać wieczystą gwarancję?

  1. W pierwszej kolejności należy dokonać zakupu nowego fotelika samochodowego, wózka, bazy lub gondoli marki Maxi-Cosi.
  2. Zakupiony produkt należy następnie zarejestrować na stronie internetowej Maxi-Cosi w terminie nie przekraczającym 3 miesięcy od dnia zakupu.
  3. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz certyfikat upoważniający cię do wieczystej gwarancji na twój produkt..
  4. Następnie możesz bez obaw korzystać z produktu i jego dożywotniej gwarancji.

maxi-cosi-plRejestracja trwa zaledwie kilka minut. Żeby jej dokonać będziesz potrzebować dokument potwierdzający zakup, przechowuj go następnie z otrzymanym certyfikatem gwarancji wieczystej. Rejestracji możesz dokonać na stronie internetowej Maxi-Cosi, tu także znajdziesz dokładne warunki dokładne warunki dotyczące gwarancji wieczystej.

Zasady i warunki

Wieczysta gwarancja dotyczy fotelików samochodowych, wózków, baz i gondoli Maxi-Cosi i obejmuje wady, które powstały w trakcie procesu produkcyjnego produktów. Działa ona na podobnych warunkach, jak standardowa 24-miesieczna gwarancja. Gwarancja wieczysta jest nieprzenośna, może z niej skorzystać jedynie pierwszy właściciel produktu. Nie można z niej więc skorzystać w przypadku produktów kupionych z drugiej ręki.

Wszystkie pytania prosimy przesyłać na adres mailowy info@libfin.cz.

leaderboard

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *