микрозайм на карту займы мигкредит
Prawa ręka na zakupach

Inspiracje na prezenty: Mój tata jest strażakiem!

Będziesz mieć w domu małego strażaka? Przedstawiamy zestawy dla małych fascynatów straży pożarnej (i ich rodziców) nie tylko wozy strażackie z rozkładaną drabiną dla tych najmniejszych i tych nieco większych dzieci.

Jedziemy na akcję ratowniczą!simba woz

Mniejsze dzieci polubią wozy strażackie z dzwiękami i światełkami. 5 efektów świetlnych i dzwiękowych zapewnią zabawę, a drabina strażacka posłuży jako uchwyt i rączka do łatwego przenoszenia.

Zabawka jest zasilana na dwa dwie baterie typu paluszki (2×1,5V LR6/AA). Odpowiednia dla dzieci od 1 roku życia.plan toys_woz

Jeśli na akcję to tylko wozem strażackiem, mały bobas z chęcia pobawi sie pięknie wykonanym, drewnianym wozem z naturalnego drewna, idealnie dostosowanym do małych rączek (już od 12+ miesiąca życia).

Większe dziecko (3+) zainteresuje bardziej zaawansowany wóz strażacki z rozkłądaną drabiną, który p0 naciągnięciu do tyłu, dzięki kołom zamachowym sam jedzie.

Zabawka wykonana jest w skali 1:6 o rozmiarze 30 × 14 × 10 cm. W zestawie znajdują się 3 baterie AG13.HM studo+2

Wóz strażacki innaczej

Chłopcy kochają wozy strażackie, spanie w namiotach i wszelkie kryjówki w których można się bawić. Namiot BINO wóz strażacki pobudzi wyobraźnię twojego dziecka i pozwoli wcielić się w rolę odważnego i nieustrasoznego strażaka. Namiot bardzo łatwo się rozkłada, ponieważ wyposażony jest w system autorozkładalny.

namiot

Bezpieczny powrót do remizy

Prawdziwą zabawę zapewni piękna remiza z kauczukowego, ekologicznego drewna, która zawiera również figurkę strażaka. Remiza zapewnia zabawę zarówno z jednej strony jak i zdrugiej, przednia część prezentuje wjazd do remizy, a druga strona jej wnętrze. Zabawka idealnie pasuje także do innych elementów marki Plan Toys np. kolejki. Zestaw możesz łatwo rozbudować o domek rodzinny, piekarnię czy klinikę weterynaryjną.

plan toys

Plan Toys wykorzystuje przy produkcji zabawek klej bez formaldehydów oraz farby na bazie wody, które są bezpieczne, nie zawierają ołowiu i innych metali ciężkich. Do opakowań i innych elementów z papieru wykorzystuje się papier z recyklingu.

A tymczasem w remizie panuje cisza i spokój aż tu nagle POŻAR! Jeśli Twoje dziecko może już bawić się mniejszymi elementami zabawę umili mu zestaw strażacki i figurka strażaka, w którym znajduje się remiza wraz z rozkłdanym kuferkiem i wiele innych akcesoriów. Wymiary rozłożonej remizy: 31 × 11,8 × 1­1,5 cm.

remiza

Mały strażakavent

Malutkiemu bobasowi możesz sprawić butelkę Avent-strażaka, która dzięki zaawansowanej antykolkowej funkcji urchroni Twojego maluszka przed bólem brzucha. Innowacyjny projekt butelki Avent to 25 lat doświadczenia i badań klinicznych zaowocował stworzeniem specjalnego smoczka, który przypomina pierść matki.

Dzięki temu dziecko może kontrolować przepływ mleka, tak jakby ssało pierś. Butelka skłąda się z kilku części i łatwo się myje, dodatkowo nie zawiera Bisfenolu, zestaw zawiera dwie butelki w tym jedną z motywem strażackim. Produkt nie zawiera bisfenolu A.

Obejrzyj filmik i zobacz jak sprawdza się smoczek o naturlanym kształcie:

Wszystkie produkty z artykułu znajdziesz poniżej:

PLAN TOYS Mini wóz strażacki KLIK

Potrzebujesz więcej inspiracji?

 Wszystkie zabawki strażackie znajdziesz TU

Poprzedni artykułjak si financnie usetritNastępny artykułJakie owoce i warzywa można wprowadzać do diety malucha - zdjęcie1 (by Kiwi Marketing)dwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *