Prawa ręka na zakupach

Inspiracje na prezenty: Mój tata jest strażakiem!

Będziesz mieć w domu małego strażaka? Przedstawiamy zestawy dla małych fascynatów straży pożarnej (i ich rodziców) nie tylko wozy strażackie z rozkładaną drabiną dla tych najmniejszych i tych nieco większych dzieci.

Jedziemy na akcję ratowniczą!simba woz

Mniejsze dzieci polubią wozy strażackie z dzwiękami i światełkami. 5 efektów świetlnych i dzwiękowych zapewnią zabawę, a drabina strażacka posłuży jako uchwyt i rączka do łatwego przenoszenia.

Zabawka jest zasilana na dwa dwie baterie typu paluszki (2×1,5V LR6/AA). Odpowiednia dla dzieci od 1 roku życia.plan toys_woz

Jeśli na akcję to tylko wozem strażackiem, mały bobas z chęcia pobawi sie pięknie wykonanym, drewnianym wozem z naturalnego drewna, idealnie dostosowanym do małych rączek (już od 12+ miesiąca życia).

Większe dziecko (3+) zainteresuje bardziej zaawansowany wóz strażacki z rozkłądaną drabiną, który p0 naciągnięciu do tyłu, dzięki kołom zamachowym sam jedzie.

Zabawka wykonana jest w skali 1:6 o rozmiarze 30 × 14 × 10 cm. W zestawie znajdują się 3 baterie AG13.HM studo+2

Wóz strażacki innaczej

Chłopcy kochają wozy strażackie, spanie w namiotach i wszelkie kryjówki w których można się bawić. Namiot BINO wóz strażacki pobudzi wyobraźnię twojego dziecka i pozwoli wcielić się w rolę odważnego i nieustrasoznego strażaka. Namiot bardzo łatwo się rozkłada, ponieważ wyposażony jest w system autorozkładalny.

namiot

Bezpieczny powrót do remizy

Prawdziwą zabawę zapewni piękna remiza z kauczukowego, ekologicznego drewna, która zawiera również figurkę strażaka. Remiza zapewnia zabawę zarówno z jednej strony jak i zdrugiej, przednia część prezentuje wjazd do remizy, a druga strona jej wnętrze. Zabawka idealnie pasuje także do innych elementów marki Plan Toys np. kolejki. Zestaw możesz łatwo rozbudować o domek rodzinny, piekarnię czy klinikę weterynaryjną.

plan toys

Plan Toys wykorzystuje przy produkcji zabawek klej bez formaldehydów oraz farby na bazie wody, które są bezpieczne, nie zawierają ołowiu i innych metali ciężkich. Do opakowań i innych elementów z papieru wykorzystuje się papier z recyklingu.

A tymczasem w remizie panuje cisza i spokój aż tu nagle POŻAR! Jeśli Twoje dziecko może już bawić się mniejszymi elementami zabawę umili mu zestaw strażacki i figurka strażaka, w którym znajduje się remiza wraz z rozkłdanym kuferkiem i wiele innych akcesoriów. Wymiary rozłożonej remizy: 31 × 11,8 × 1­1,5 cm.

remiza

Mały strażakavent

Malutkiemu bobasowi możesz sprawić butelkę Avent-strażaka, która dzięki zaawansowanej antykolkowej funkcji urchroni Twojego maluszka przed bólem brzucha. Innowacyjny projekt butelki Avent to 25 lat doświadczenia i badań klinicznych zaowocował stworzeniem specjalnego smoczka, który przypomina pierść matki.

Dzięki temu dziecko może kontrolować przepływ mleka, tak jakby ssało pierś. Butelka skłąda się z kilku części i łatwo się myje, dodatkowo nie zawiera Bisfenolu, zestaw zawiera dwie butelki w tym jedną z motywem strażackim. Produkt nie zawiera bisfenolu A.

Obejrzyj filmik i zobacz jak sprawdza się smoczek o naturlanym kształcie:

Wszystkie produkty z artykułu znajdziesz poniżej:

PLAN TOYS Mini wóz strażacki KLIK

Potrzebujesz więcej inspiracji?

 Wszystkie zabawki strażackie znajdziesz TU

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *