Prawa ręka na zakupach

Jak ułatwić (finansowo) początki z niemowlęciem?

Pomimo tego, że macierzyństwo jest jednym z najpiękniejszych okresów w życiu, początki z niemowlęciem często bywają trudne. Nie tylko psychicznie, ale także finansowo… Pomożemy Ci zorientować się na polu akcesoriów dla niemowląt, abyś zbędnie nie wydawała więcej, niż musisz.

4 rady jak oszczędzić

  1. Śledź promocjersz_92003407-1

Często pojawiają się zniżki na pieluchy lub jedzenie dla dzieci, ewentualnie promocje, w których dodatkowo dostaniesz coś, co wykorzystasz – np. chusteczki nawilżane lub zabawki.

O promocjach dowiesz się na Facebooku, w grupach mam, na forach dyskusyjnych, z ulotek, ewentualnie z newsletterów konkretnych sklepów.

Dlaczego masz płacić więcej, niż musisz?

  1. Kupuj na zapas

Jeśli znajdziesz świetną cenę, kup na zapas. Pieluchy ani jedzenie się nie zepsują, a ostatecznie na pewno wszystko wykorzystasz.

Jedyną wadą może być waga tych wszystkich wielkich paczek – ale i to możesz ominąć i robić zakupy online. Kurier wszystko dostarczy ci do domu, a ty nie musisz nigdzie chodzić.

  1. Kupuj taniej ubraniaPár

Mamy potwierdzą, że dziecko rośnie w niewiarygodnym tempie. To, co miało na sobie tydzień temu, nagle okazuje się za małe. Zużycie ubrań może być więc dość wysokie. Sprzedawcy stawiają zwłaszcza na ładny wygląd ubrań dla dzieci, mimo tego nie warto przepłacać.

  • Wyprzedaże są pewne – po każdym sezonie w większych sieciach sklepów pojawiają się wyprzedaże, na których możesz zakupić ubrania np. z 70% zniżką.
  • Bazarki internetowe – ubrania dziecięce możesz kupować z drugiej ręki. Wiele mam zakłada na portalach społecznościowych profile, oferując ubrania, których już nie wykorzystają. Tysiące przedmiotów znajdziesz także na Kiido.pl, gdzie kupisz ładne ubrania za dosłownie parę złotych.
  • Zapytaj koleżanek – może także ty masz jakąś koleżankę, która ma większe dziecko i mogłaby ci dziecięce ubrania podarować lub tanio sprzedać. Kto pyta… znasz to :)
  1. Dołącz do programu lojalnościowego

Wiele sklepów oferuje program lojalnościowy, w którym możesz zbierać punkty i uzyskać za nie zniżki i prezenty.

Znasz to także od nas. Przy każdych zakupach zbierasz punkty Feedo, które później możesz wymienić na prezenty – te możesz przejrzeć w klubie Feedo.

Bardzo popularny jest też Pampers Premium Program. Przy zakupie jakichkolwiek produktów Pampers zbierasz punkty Premium, za które potem możesz wybrać kolejne prezenty. Jednak nie stracisz punktów Feedo. Przy zakupach dostaniesz obydwa rodzaje punktów. A więcej punktów – więcej prezentów :)

20161003-Homepage-1288x424-2016100304-vanoce-pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *