Prawa ręka na zakupach

Jak zaoszczędzić na pieluchach?

Na to pytanie chyba każda mama próbuje znaleźć odpowiedź. Szukanie tańszych odpowiedników oryginalnych pieluszek nie zawsze zdaje egzamin – u dzieciaczków pojawiają się wysypki czy odparzenia. Na wielorazówki nie każdy ma czas, a zaoszczędzone pieniądze niekoniecznie muszą być tak wielkie jak się tego spodziewamy.

W artykule Czym się kierować przy wyborze pieluszek? przedstawiliśmy kilka cennych rad odnośnie do kryteriów jakimi powinniśmy się kierować przy wyborze pieluszek. Na Feedo.pl ruszył właśnie Pampers Premium Program, dzięki któremu za zakup produktów Pampers klienci sklepu otrzymują fantastyczne nagrody i mnóstwo innych korzyści.

Zobaczcie co o Pampers Premium Program piszą w sieci. Mama trojaczków i autorka bloga Trojaczki i cała reszta już wypróbowała nowy program.

Wyobraźcie sobie ile pampersów zużywają trojaki ;) Duża paczka starcza nam ledwo na kilka dni. Przy dobrych wiatrach:) Na pytanie co chcemy jako prezent w odwietki – odpowiedz jest prosta – PIELUCHY!
To ile ich zużywamy – nie mieści się w głowie. Dobrze, że kilka lat temu – przy deklaracji zbiórki odpadów zadeklarowaliśmy większy kontener;) Na początku kupowaliśmy pieluchy przy okazji zakupów do domu. Teraz, po podliczeniu miesięcznych kosztów szukam okazji. 

Długo nie musiałam szukać:) Mój ulubiony sklep – Feedo.pl wraz z marką Pampers przygotował program lojalnościowy Pampers Premium Program.

DSC_0327 (2)

 

Cały artykuł możecie przeczytać tutaj: klik.

20150821_Remar_250x250_PPP_pl

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *