Niemowlę, Prawa ręka na zakupach

Jakie prezenty wybrać na wizytę w szpitalu po porodzie?

Komuś bliskiemu urodziło się dziecko a Ty wybierasz się z wizytą do szpitala i zastanawiasz się jaki prezent byłby najodpowiedniejszy? Nie łam sobie już głowy, nie ważne czy idziesz w odwiedziny do szpitala, czy z wizytą do świeżo upieczonych rodziców. Rozwiążemy tę zagadkę dla Ciebie.

Mama też zasługuje na uwagę

Najpierw odpowiedź sobie na pytanie, jaki typ prezentu chcesz ofiarować. Miły dla oka, oryginalny albo praktyczny? Chcesz, aby posłużył nowonarodzonemu maleństwu czy bardziej mamie? Pamiętaj, że przez ostatnie miesiące nie miała łatwo i wiele przeszła. Do tego jeszcze poród, świeża mama mogła wypaść z formy, dlatego możesz ją podnieść na duchu markowymi kosmetykami, zaproszeniem na masaż albo do fryzjera, kosmetyczki czy na manicure… Dobrym pomysłem jest praktyczny bon czy voucher na zakupy, które sama będzie mogła sobie wybrać.

Praktyczne porady, które mogą Ci pomóc

Przed wyborem prezentu dla dziecka musisz wiedzieć jedną rzecz, czy jest to prezent dla chłopca czy dla dziewczynki. Już w tym wieku bardzo ważne jest na jaki kolor się zdecydujesz. Gdy idziesz odwiedzić świeżo upieczonych rodziców, jeszcze wiele praktycznych rzeczy może im brakować.

Pamiętaj także, że noworodek wielu rzeczy jeszcze po prostu nie umie. Większą część dnia prześpi, regularnie się go karmi i zmienia pieluszki. Dlatego ważne aby się zastanowić, co byłoby w tym czasie najpraktyczniejsze. Pieluchy, akcesoria dla dzieci, pierwsze zabawki, delikatne dziecięce kosmetyki czy ubranka. Jest z czego wybierać. Jeśli nie wiesz co wybrać, przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczny zestaw prezentów dla noworodków w czterech przejrzystych kategoriach cenowych. Ceny wahają się od 66 do 229 zł wybór należy do Ciebie : )

prezenty na porodowke

Dla dzieci i dla rodziców

W każdym z zestawie znajdziesz odpowiedni prezent dla dzieci 0+, na przykład gryzaczek, materiałowe pieluszki czy pluszowego niedźwiadka. Nie zapomnieliśmy o rodzicach, których na pewno ucieszy fotoalbum na pierwsze zdjęcia swojego maluszka albo zestaw do zachowania odcisków dziecięcych nóżek i rączek. Zobacz nasze porady i pamiętaj o kwiatach dla mamy!

Prezenty możesz sprawdzić tutaj

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *