Prawa ręka na zakupach

Kupowanie pieluszek jeszcze bardziej korzystne?

Przed paroma tygodniami swoją premierę miał nowy Pampers Premium Program. Ci najwierniejsi klienci znają już go, ale teraz jest jeszcze lepszy.

Czym jest Pampers Premium Program?

Pampers Premium Program jest unikatowym projektem, dzięki któremu rodzice zyskują punkty przy zakupie produktów marki Pampers. Za uzbierane punkty mogą sobie później wybierać atrakcyjne nagrody – np. butelki, środki czystości, chusteczki nawilżane czy inne przydatne rzeczy. Co więcej, przy zakupie automatycznie zyskują darmową dostawę i gwarancję zwrotu towaru przez 365 dni. Oprócz tego rodzice dostają również punkty w Feedo klubie, gdzie do wyboru jest inna oferta prezentów. Teraz zakup produktów pampers jest korzystniejszy niż kiedykolwiek. Za samo dołączenie do programu klienci otrzymują na start 500 Premium punktów. –  mówi Martin Molčan, założyciel sklepu.

Jak to działa?

Jeśli kupujesz produkty marki Pampers po raz pierwszy na Feedo.pl, program uruchomi się automatycznie, jeśli w Twoim koszyku będą się znajdować produkty Pampers na kwotę min. 270 zł.

Za każdą 1 wydaną złotówkę otrzymasz 6 Premium punktów (i taką samą liczbę Feedo punktów). Punkty pozostają ważne przez okres 6 miesięcy.

W zależności od wartości Twoich zakupów otrzymasz tzw. status klienta. Od tego statusu uzależniona jest oferta prezentów. Możesz zobaczyć pozostałe prezenty, jednak dostępne będą dopiero po osiągnięciu wymaganego statusu lub uzbierania odpowiedniej liczby punktów.

Pampers-bronzeStatus Bronze – status ten osiągniesz jeśli kupisz produkty Pampers o wartości 270 – 459 zł. Na tym etapie udostępnione zostaną pierwsze nagrody.

Pampers-silver

Status Silver – osiągnięcie statusu Silver możliwe jest po przeznaczeniu na zakupy produktów marki Pampers kwoty 460 – 914 zł. Gdy otrzymasz status Silver, automatycznie odblokowane zostaną kolejne prezenty, przy czym nie stracisz korzyści, dostępnych przy statusie Bronze.

Pampers-goldStatus Gold – jest to najwyższy możliwy poziom do osiągnięcia w Pampers Premium Program. Aby go osiągnąć należy dokonać zakupów na kwotę powyżej 915 zł. Klienci, którzy posiadają status Gold mają dostęp do wszystkich nagród w Pampers Premium Program.

Jeśli w Twoim zamówieniu pojawiły się produkty marki Pampers i ciekaw Cię stan Twoich punktów, możesz sprawdzić to bezpośrednio na swoim koncie.

Pierwsze reakcje

Cieszymy się, że Pampers Premium Program podoba Wam się i dajecie nam o tym znać. Rodzicom dziękujemy za pierwsze opinie i czekamy na dalsze komentarze!

Zaskoczyła mnie ilość prezentów dostępnych w programie. Wybór jest naprawdę ogromny, a prezenty wartościowe. Ania P.

Na pieluszki wydajemy najwięcej – mamy bliźniaki. Cieszę się, że mogę zyskać coś dodatkowego, kupując tak niezbędną rzecz.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *