Nowoczesny rodzic, Prawa ręka na zakupach

LULLALOVE – znasz już tę polską markę?

LULLALOVE to unikatowa polska marka, która produkuje designerskie produkty dla dzieci, które swoją wielofunkcyjnością i użytecznością docierają do najważniejszych odbiorców: mam i dzieci.

MADE IN POLANDpinGO_cieplo_zimno_l

Firma ta powstała w listopadzie 2013 roku w Oświęcimiu i bardzo szybko zyskała popularność i uznanie wśród polskich klientów. Jej założycielki: Ania Stankiewicz i Joanna Piątkiewicz – siostry, łącząc wiedzę z zakresu marketingu z praktycznymi zdolnościami projektowania, zgodnie twierdzą, że wyjątkowość ich produktów bierze się z połączenia minimalizmu, ergonomii, designu z materiałami najwyższej jakości. Do głównych surowców naturalnych należą np. bambus czy algi morskie, pielęgnujące wrażliwą skórę dziecka.

SuperZabawka MR B

P_MRB_-5903240348008

Pierwszą zabawką, która weszła na polski rynek była SuperZabawka MR B – jest to termofor-przytulanka, która bazuje na trzech kontrastowych kolorach białym, czarnym i czerwonym, a dodatkowo zawiera wkład solny, który pełni funkcję termofora, szczególnie niezastąpiony podczas kolek czy przy bólu brzuszka. Głównym materiałem jest nie tylko drewno czy też różnorodne tkaniny naturalne w sensorycznych kolorach czerni, bieli i czerwieni, ale przede wszystkim miękki plusz wypchany antyalergiczną włókniną.

MR B jak i wszystkie produkty firmy LULLALOVE są dopasowane do potrzeb każdego dziecka i w 90% inspirowane życiem i synkiem Ani, Piotrusiem.

Zobacz nasz filmik o siostrach z Lullalove:

https://www.youtube.com/watch?v=P814Lajw8s8

wr_wyroznienie_pl_wybor_rodzicow_2015

W 2015 roku produkt tej firmy Autka ODA car został finalistą prestiżowego konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi w 2015 roku organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego pod patronem Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Skarbu Państwa.

AUT-0002-5903240348596

Wszystkie elementy produkowane są w Polsce począwszy od pomysłu projektu a na metce skończywszy.

Co oferuje w asortymencie?

Do innych produktów firmy LULLALOVE zalicza się:

AKC-0009-5903240348688SUP-0004-590324034718AKC-0010-5903240348671

Piękno polskiego designu

Produkty LULLALOVE dostępne są już w sklepach stacjonarnych takich państw jak: Austria, Czechy, Chiny, Niemcy, Portugalia, Szwecja czy Włochy.  Ale jak same założycielki twierdzą, w przyszłości chciałyby eksportować swoje produkty na cały świat. Widzą w tym nie tylko potencjał i przyszłość, ale też możliwość promocji polskiego designu. Co ważne chwalą sobie profesjonalizm obu pań, ich cierpliwość i szybką reakcję na maile. Zresztą jak twierdzą obie panie, ich dzień zaczyna się od realizacji wszystkich zamówień co oznacza w praktyce, że starają się wszystkie przesyłki wysyłać natychmiastowo i chyba właśnie za to klienci je lubią.

I tak właśnie funkcjonuje firma, która powstała z pasji, a także potrzeby znalezienia właściwego miejsca dla siebie, spełnienia życiowych marzeń, samorealizacji. Jest to sposób na życie dwóch niezależnych, pewnych siebie osób, których marzeniem jest, aby marka LULLALOVE za 5-10 lat była tak samo znana w Polsce jak Coca-Cola.

Feedo blog kibicuje LULLALOVE :)

P_MAMA_T-5903240348190

 

Produkty marki LULLALOVE znajdziesz tutaj

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *