Niemowlę, Nowoczesny rodzic, Prawa ręka na zakupach

BABYBJÖRN, czyli styl i bezpieczeństwo

Skandynawski design, wysoki standard i bezpieczeństwo to trzy najważniejsze cechy produktów marki BABYBJÖRN. Cieszą oko nie tylko atrakcyjnym wykonaniem, ale także ergonomią i funkcjonalnością.

Bezpieczeństwo i jakość

Marka BABYBJÖRN tworzy swoje produktu przy ścisłej współpracy z pediatrami i innymi specjalistami, począwszy od konceptu aż do momentu zatwierdzenia projektu i produkcji. Konsultacje medyczne przebiegają przez cały okres trwania procesu produkcji, który obejmuje konsultacje z ortopedą, lekarzem pierwszego kontaktu i innymi ekspertami – wszystko, aby design wraz z konstrukcją np. nosidełka zapewnił dziecku prawidłowy rozwój bioderek czy odpowiednie podparcie główki.

Plastik używany przez BABYBJÖRN jest wolny od BPA i spełniają normy bezpieczeństwa zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych. Co w praktyce oznacza, że plastik użyty przy produkcji testowany jest na obecność bisfenolu i innych substancji szkodliwych.

2

Również tekstylia użyte do produkcji, podlegają atestom i są pierwszej jakości, aby chronić wrażliwą skórę dziecka. W praktyce oznacza to, że wolne są od substancji szkodliwych dla zdrowia i alergenów. Wszystkie tkaniny spełniają światowe standardy stawiane wyrobom z bawełny organicznej. Jednym z takich wymogów jest aby 95% bawełny produkowane było metodami ekologicznymi.

Gdy pojawia sie na świecie ukochane maleństwo, chcesz je mieć zawsze blisko siebie pomogą Ci w tym nosidełka, które są praktyczne, ergonomiczne i są w stanie zaspokoić potrzeby dziecka takie jak potrzeba bliskiego kontaktu, bezpieczeństwa i stymulacji. BABYBJÖRN wspiera koncepcje bliskości bez ograniczeń, czyli wykorzystywanie tylko miękkich i przewiewnych tkanin, aby zapewnić przepływ powietrza i komfort.

Trochę historii

“Staramy się, aby te najważniejsze lata życia były przepełnione radością. Jesteśmy wciąż ciekawi i cały czas staramy się rozwijać nasze produkty na podstawie naszej unikalnej filozofii bezpieczeństwa i jakości”.

Bezpieczeństwo, jakość i design to ich 3 najważniejsze zasady, każdy produkt dostępny na rynku charakteryzuje się przemyślanym konceptem i starannością wykonainia.

Jakie produkty oferuje BABYBJÖRN?

Asortyment marki BABYBJÖRN jest bardzo szeroki, w ofercie znajdziesz funkcjonalne i miłe dla oka leżaczki, nosidełka, akcesoria czy krzesełka do karmienia. Główną dewizą BABYBJÖRN jest idea zakupów na lata, co to oznacza? Nie potrzebujesz kupować wielu produktów najpierw, gdy dziecko jest małe a potem gdy zaczyna dorastać dokupować nowych. Lepiej kupić kilka porządnych, na dłuższy czas i lepszej jakości. Wszystkie leżaczki są bardzo funkcjonalne możesz je składać i rozkładać, łatwo zabierzesz je w podróż.

F007860 (1) F007860_4F007861

Produkty BABYBJÖRN wykorzystane w artykule:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *