Prawa ręka na zakupach

Małe wielkie zwycięstwo – noc bez stresu, dzięki specjalnym pieluszkom DryNites

Nocne moczenie jest wrogiem tak bardzo potrzebnego nieprzerwanego snu w nocy oraz zdrowego rozwoju dziecka. Rodzice często postrzegają problem nocnego moczenia w kategoriach problemu, za którego winę ponoszą ich dzieci lub oni sami, popełniają w ten sposób błąd i wypominają dzieciom mokrą pościel. A przecież nie chodzi o żadną wadę, przyczyną nocnego moczenia jest często niedojrzały układ hormonalny lub system nerwowy.

Zachęć małego śpioszkaDryNites-4-7-yrs-Girl-10x3-Galaxy-3D-HR (1)

Konsekwencją nocnego moczenia może być spadek pewności siebie dziecka. Jeśli się dowie, że to nie jego wina i że będziesz go wspierać, dopóki nie rozwiążecie wspólnie problemu, może to oznaczać dla dziecka niezwykle duży postęp. Poza tym – wyrozumiały i wspierający rodzic to często ta zasadnicza pomoc, której dziecko potrzebuje, by pokonać problem.

Wygodne rozwiązanie, które zbytnio nie stresuje dziecka, istnieje. Jednym ze środków, z którego korzystają rodzice w “walce” z nocnym moczeniem, są pieluchomajtki DryNites®. Majtki wyglądem przypominają zwykłą bieliznę, dzięki czemu pewność siebie dziecka nie ucierpi w takim stopniu, w jakim ucierpiałaby podczas stosowania zwykłych pieluch. Majtki jednocześnie zapewniają spokojny i zdrowy sen przez całą noc, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Pozwolą również uniknąć mokrych konsekwencji nocnych wypadków. Specjalne pieluchomajtki DryNites® dostępne są w opcji dla dziewczynek i chłopców, w rozmiarach dla zakresu wiekowego 3-15 lat. Stosowanie DryNites® zalecane jest w wielu krajach europejskich przez pediatrów i psychologów, którzy wiedzą, że zdrowy rozwój psychiczny dziecka stanowi podstawę jego sukcesów i szczęścia w dorosłym życiu.

Oczywiście noszenie DryNites® stanowi element kompleksowego rozwiązania, zaś rodzice powinni wiedzieć o samym problemie jeszcze więcej, by móc mu stawić czoła wspólnie z dzieckiem bez zbędnego nacisku.

Postaw się w sytuacji Twojego dziecka

Czuć się w porównaniu ze swoimi kolegami „nienormalnie”, zasypiać co wieczór z obawą i budzić się ze złością. To może być świat również Twojego dziecka. Pokaż mu, że nie jest sam z problemem. Wyjaśnij mu, że chodzi o coś normalnego. Moczenie nocne dotyka co piąte czeskie dziecko w wieku 5-12 lat.

Rozmawiaj o nocnym moczeniu otwarcie

Niektóre dzieci obawiają się, że nocnym moczeniem rozczarują swoich rodziców. To dla nich wielka ulga, gdy rodzice rozmawiają o problemie otwarcie, ale i delikatnie.

Małe wielkie zwycięstwo – beztroskie pływanie z dzieckiem z pieluchomajtkami do pływania Huggies Little Swimmers

Pływanie to zabawa i radość dla małych i dużych, wyjątkiem nie powinni być ci najmłodsi, którzy jeszcze nie umieją w pełni korzystać z nocnika. Właśnie z myślą o nich Huggies zaprojektował pieluchomajtki do pływania Huggies Little Swimmers. Pieluszki zostały wykonane z całkowicie chłonnego materiału, zapewniając Twojemu dziecku nie tylko komfort dzięki swojej specjalnej wkładce absorpcyjnej, która w przeciwieństwie do klasycznych pieluszek nie nabierze wody, ale niezawodnie ochroni przed problemami związanymi z małymi wypadkami Twojego dziecka w basenie. Dodatkowo dzięki elastycznym bokom łatwo dopasowuje się do pasa dziecka, które tym samym może na całego wyszaleć się w wodzie.

Pieluszki Huggies Little Swimmers posiadają dobre właściwości absorpcyjne, dzięki gumkom dobrze zatrzymają, co trzeba i nie przepuszczą cieczy nawet w kontakcie z wodą. Wysoko wykrojone nogawki ułatwiają dziecku naturalne ruchy bez jakichkolwiek ograniczeń, zaś wysoki pas uniemożliwia przeciekanie od góry. Twój skarb może beztrosko szaleć w wodzie. Mali pływacy mogą wybrać spośród kilku wesołych wariantów z nadrukami Disneya w ramach jednego opakowania.

Huggies Little Swimmers to idealny towarzysz Twój i Twojej latorośli, w wodzie i w jej pobliżu.. Dostępne są trzy rozmiary: rozm.  2/3 (3 – 8kg) 12 sztuk w opakowaniu, rozm. 3/4 (7 – 15kg)12 sztuk w opakowaniu, rozm. 5/6 (12-18kg) 11 sztuk w opakowaniu.

little-swimmers (1)

Małe wielkie zwycięstwo – podczas przechodzenia na nocnik z pieluszkami Pull Ups

Przy przechodzeniu na nocnik mogą się przydać specjalne pieluszki.  Naciągane Pull Ups pieluchomajtki, które przypominają zwykłą bieliznę, podnoszą pewność siebie dziecka oraz ułatwiają cały proces ściągania i ponownego zakładania podczas ciągłych prób siusiania do nocnika.  Dzieci mogą w zależności od potrzeby ściągać i zakładać pieluchomajtki. Jeśli zdarzy się awaria, pieluszka zatrzyma, co potrzeba, ale dziecko czuje delikatny dyskomfort związany z wilgocią, który sygnalizuje im, że stało się coś, co nie jest przyjemne.  Dzięki temu odczuciu łatwiej przyzwyczają się do potrzeby wcześniejszego sygnalizowania, że muszą skorzystać z nocnika. Co więcej, mama intuicyjnie wie, że delikatne uczucie wilgoci pomoże dziecku nauczyć się korzystać z nocnika.

huggies-pull-ups (1)Małe wielkie zwycięstwa – podczas przewijania z pieluchomajtkami Huggies PANTS

F042453Marka Huggies oferuje wysokiej jakości pieluchomajtki Huggies Pants.

Stosowanie pieluchomajtek lub pantsów to trend światowy. Liczba użytkowników rośnie również w Czechach.

Pantsy mają postać zwykłej bielizny i to jest podstawowy powód, dla którego zdobywają zwolenników. W chwili, gdy Twoje dziecko będzie jak na szpilkach podczas przewijania, docenisz łatwość zakładania pieluchomajtek Huggies Pants. Nie ma szans, by krzywo założyć pieluchę podczas walki w trakcie przewijania. Pieluchomajtki Huggies Pants precyzyjnie leżą w każdych okolicznościach a dzięki elastycznym paskom wokół nóżek, które zapewniają dodatkową ochronę, ryzyko przeciekania jest znikome.

Istotną przewagą pieluszek Huggies Pants jest powłoka Dry Touch, który w mgnieniu oka absorbuje ciecz i utrzymuje skórę suchą w dzień i w nocy. Delikatne materiały z mikroporami pozwalają skórze oddychać.

Brzuszek dziecka w trakcie dnia cały czas się zmienia, miękki, elastyczny pas, który posiadają Huggies Pants automatycznie dopasowuje się.

Sprytnym rozwiązaniem jest również wskaźnik wilgotności, który zabarwia się, gdy pieluszka jest mokra. Wystarczy rzut oka by zorientować się, że pieluszka wymaga wymiany.

Pieluchomajtki Huggies Pants łatwo ubrać i jeszcze łatwiej zdjąć, wystarczy rozerwać pasek z boku i zdjąć pieluszkę. Jednorazowy pasek z tyłu ułatwia usunięcie pieluszki. Wystarczy zapakować pieluszkę i związać paskiem.

Z pieluchomajtkami Huggies Pants każde przewijanie będzie małym wielkim zwycięstwem

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *