Prawa ręka na zakupach

Pieluszki, które chronią pupę i środowisko – NATY

Jeśli chcesz zrobić coś dla środowiska, ala nie masz czasu na pieluchomajtki, możesz skorzystać z ekologicznych alternatyw, jakimi są ECO pieluchy.

Zmiana pieluszki zajmuje tyle samo czasu

Jeśli nie chcesz używać materiałowych pieluszek, a tym samym nie chcesz używać pieluch trudno biodegrowalnych, mamy dla ciebie dobrą wiadomość.20161109-AkceSlevy-360x514-2016111406-naty-pl

Proekologiczne pieluchy nie zabierają wcale mniej miejsca w porównaniu z klasycznymi, ale potrzebują dużo mniej czasu na przyrodniczy rozkład. Dziś prezentujemy szwedzką markę Naty, która już jest dostępna w naszym asortymencie Feedo.

Przyjazne dla środowiska

Zanim klasyczna, jednorazowa pieluszka ulegnie całkowitej biodegradacji potrzebuje od 200 – 400 lat. Postaraj wyobrazić sobie ile pieluszek zużywasz tygodniowo, spora liczba prawda? Ale nie martw się na rynku jest coraz więcej jednorazowych pieluszek, które powstają przy użyciu materiałów, które są mniej szkodliwe.

Eko pieluszki Naty nie są wybielane chlorem, nie są perfumowane ani nie zawierają w składzie lateksu, plastiku czy tributylocyn (TBT). Przy rozkładzie pieluszek nie wydzielają się chemikalia albo jest ich bardzo mało.

Przyjazne dla skóry dziecka

Pieluchy Naty są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale dzięki surowcom użytym przy produkcji nie podrażniają wrażliwej skóry pupy dziecka. Chronią przed podrażnieniami i nie powodują reakcji alergicznych.

naty-jednorazowe-pieluchy-nr2-3-6-kg-34szt      AUS_Box_s5_angle-300x295

Pieluchy posiadają certyfikat i rekomendowane przez szwedzki Związek Chorych ma Astmę i Alergię:

Zdrowie niemowląt to największy priorytet marki Naty. Dzieci noszą pieluszkę przez pierwsze miesiące swojego życia praktycznie 24 godziny dziennie. Skóra niemowlaków jest delikatna i wrażliwa oraz pięć razy cieńsza niż skóra dorosłego człowieka. Naturalne pieluszki Naty są hipoalergiczne i wyróżniają się wyjątkową gładkością i doskonałą funkcjonalnością.

Pieluchy wyposażone są w elastyczne tasiemki po bokach i gumkę z tyłu. Pieluszki  z zewnątrz są wykonane z tworzywa na bazie skrobi kukurydzianej (nie GMO), a wkład chłonny wewnątrz powstał z celulozy (certyfikat FSC) – pielucha jest całkowicie biodegradowalna.

Naty_Nappies_Double_pack_EU_Size_4+-174x300

Pieluchy Naty stworzyła kobieta

Przeszło 20 lat temu Marlene Sandberg, matka dwóch synów, prawniczka z korporacji miała nie tylko rosnące poczucie odpowiedzialności ekologicznej. Jak to się zaczęło: Byłam coraz bcompany-history-marlene-barnardziej świadoma ekologicznie, tak jak moi koledzy i koleżanki – mów Sandberg i dodaje – ale zaczęłam być matką, prowadziłam aktywne życie i nie chciałam z niego rezygnować, nie widziałam siebie piorącej materiałowe pieluszki, potrzebowałam innego rozwiązania.

Po pięciu latach ciężkiej pracy i badań na rynku znalazły się biodegradowalne pieluchy jednorazowe przyjazne dla środowiska. Główną misją marki Naty jest zapewnienie małym dzieciom i ich rodzicom przyjaznych dla środowiska produktów w przystępnej cenie.

W ofercie marki Naty znajdziesz szampony, żele do mycia ciała, chusteczki ekologiczne, pieluszki czy pieluchomajtki :)

Więcej produktów marki Naty znajdziesz TUTAJ

EU_DoublePack_size3-thumb2

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Uzywamy, jestesmy bardzo zadowoleni z jakosci jak i z faktu, ze nie aplikujemy dziecku na delikatna pupe chemii oraz nie szkodzimy srodowisku. W takie cos warto inwestowac. Cena rowniez bardzo korzystna w porownaniu do innych producentow pieluszek eko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *