Prawa ręka na zakupach

Propozycja – naturalny gryzak dla niemowlęcia

Z moim synkiem Alankiem odkryłam ciekawy gryzak z naturalnej gumy kauczukowej. Niedawno natknęłam się na polską markę Lullalove, która ten naturalny (i nie da się ukryć bardzo stylowy) gryzak ma w swojej ofercie.

Gumowy gryzak jest opatrzony dodatkowo w śliniaczek składający się w 100% z bambusa. Śliniaczek dopina się za pomocą pinezki, a jego użycie jest wspaniałym rozwiązaniem, zwłaszcza teraz, w zimie, gdy dziecko w wózku podczas zabawy zaczyna się ślinić (szczególnie, gdy wychodzą mu kolejne ząbki) i mogłoby się przeziębić z powodu mokrego od śliny ubrania. Bambus naprawdę mocno chłonie, także doskonale chroni ubranko dziecka przed przemoczeniem. A zatem dziecko wraz z gryzakiem będzie posiadało bardzo przydatny śliniaczek. Ten produkt w całości mnie zachwycił.

lallalove

Cały zestaw jest wyprodukowany tylko z naturalnych materiałów i wytworzony w Unii Europejskiej. Guma kauczukowa jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku, można by rzec aksamitna.

Ten gryzak nie jest jedynym produktem oferowanym w przez Lullalove – wprawdzie mają niewielki asortyment, ale za to piękny, stylowy i wyszukany. Myślę, że wkrótce będą mieli jeszcze więcej naturalnych, ciekawych i stylowych rzeczy!

Spodobał Ci sie gryzak, znajdziesz go poniżej:
Gryzak naturalny Lullalove możecie zakupić tutaj
Cały dostępny asortyment tej marki możecie obejrzeć tutaj
Za recenzję dziękujemy Madame Coquette!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *