Prawa ręka na zakupach

Ranking kaszek według Feedo Mam

Ostatnio zapytaliśmy nasze Mamy o to, które kaszki dla dzieci najbardziej smakują ich maluszkom. Zobaczcie, które produkty są najpopularniejsze:

1. BoboVita Kaszka ryżowa malinowa

 

_T8_BoboVita_Kaszka_ryzowa_o_smaku_malinowym_po_4_mies_5900852324000

BoboVita Kaszka ryżowa o smaku malinowym zawiera unikatową kompozycję wysokiej jakości ryżu, pysznych owoców oraz 9 witamin i cennych składników mineralnych – m.in. wapnia i żelaza. Jej skład i konsystencja odpowiada potrzebom niemowląt i małych dzieci. Można ją przygotować odpowiednio na mleku modyfikowanym lub, w przypadku alergii na białka mleka krowiego, na preparacie mlekozastępczym. Jest odpowiednia także dla dzieci na diecie bezglutenowej.

2. Nestle Kaszka mleczno-ryżowa bananowa

7613031556885

Nestle Kaszka mleczno-ryżowa bananowa to delikatny, bezglutenowy posiłek, który łagodnie wprowadzi Twoje dziecko w świat nowych smaków i konsystencji. Zawiera Bifidus BL oraz Immunoskładniki, a jej skład dostosowany jest do wymagań żywieniowych niemowląt i dzieci, aż do 3. roku życia.

3. BoboVita Kaszka mleczno-ryżowa bananowa

_T8_BoboVita_Kaszka_mleczno_ryzowa_o_smaku_bananowym_p_5900852007507

Kaszka BoboVita mleczno-ryżowa o smaku bananowym bez dodatku cukru jest łatwym do przygotowania posiłkiem zawierającym mleko modyfikowane, doskonale zbilansowanym pod względem składników odżywczych i dostosowanym do wymagań wiekowych dziecka. Kaszka swój naturalnie słodki smak zawdzięcza owocom i laktozie z mleka. Dostarcza niezbędnych witamin i składników mineralnych. Przeznaczona jest także dla dzieci na diecie bezglutenowej.

4. BoboVita Kaszka mleczno-wielozbożowa wieloowocowa

_T8_BoboVita_Smaczna_Kolacja_Kaszka_mleczno_wielozbozo_5900852003851

Kaszka Smaczna Kolacja zawiera 7 specjalnie wyselekcjonowanych zbóż, w tym z pełnego przemiału, dzięki czemu jest ona bogata w makro- i mikroelementy oraz witaminy. Kompozycja zbóż zawierających węglowodany złożone, czyni kaszkę odżywczym posiłkiem, który na dłuższy czas zapewnia uczucie sytości. Dzięki zawartości takich zbóż jak pszenica, jęczmień, owies, żyto pomaga wprowadzać gluten do diety dziecka.

5. Nestle Sinlac

7613033381041

Nestlé Sinlac jest specjalnym produktem zbożowym, nie zawierającym mleka, laktozy, białka sojowego oraz glutenu. Wytwarzany jest z wysokiej jakości mączki chleba świętojańskiego i ryżu. Sinlac zawiera wysoką wartość odżywczą – dostarcza odpowiednią ilość białka, niezbędnych witamin oraz składników potrzebnych do prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Zawiera również Bifidus BL oraz Immunoskładniki (cynk, żelazo, witaminy A i C), które pomagają wspierać naturalną odporność maluszka dzień po dniu.

6. BoboVita Kaszka mleczno-ryżowa waniliowa

_T8_BoboVita_Kaszka_mleczno_ryzowa_o_smaku_waniliowym__5900852015731

Kaszkę BoboVita mleczno-ryżową zaleca się podawać do 3 roku życia. Przygotowana jest na bazie mleka modyfikowanego, wzbogacona dodatkowo o witaminy i minerały.  Przeznaczona jest także dla dzieci na diecie bezglutenowej.

7. BoboVita Kaszka mleczno-wielozbożowa owsiana

_T8_BoboVita_Owsiane_Sniadanko_Kaszka_mleczno_wielozbo_5900852012266

Kaszka BoboVita Owsiane Śniadanko jest łatwym do przygotowania posiłkiem zawierającym mleko następne, doskonale zbilansowanym pod względem składników odżywczych i dostosowanym do wymagań wiekowych dziecka. Dostarcza niezbędnych witamin i składników mineralnych.

8. BoboVita Kaszka mleczno-ryżowa truskawkowa

_T8_BoboVita_Kaszka_mleczno_ryzowa_o_smaku_truskawkowy_5900852394003

 

Kaszka BoboVita mleczno-ryżowa o smaku truskawkowym tak jak pozostałe kaszki BoboVita jest łatwym do przygotowania posiłkiem zawierającym mleko następne, doskonale zbilansowanym pod względem składników odżywczych i dostosowanym do wymagań wiekowych dziecka. Dostarcza niezbędnych witamin i składników mineralnych. Przeznaczona jest także dla dzieci na diecie bezglutenowej.

9. Nestle Kaszka mleczno-ryżowa morela

7613031556847

 

Nestle Kaszka mleczno-ryżowa morelowa to delikatny, bezglutenowy posiłek, który łagodnie wprowadzi Twoje dziecko w świat nowych smaków i konsystencji. Zawiera Bifidus BL oraz Immunoskładniki, a jego skład dostosowany jest do wymagań żywieniowych niemowląt i dzieci, aż do 3. roku życia.

10. Nestle Kaszka Dobranoc mleczno-ryżowa jabłko

7613033090691

 

Kaszka Nestlé mleczno-ryżowa jabłkowa (po 4. miesiącu życia) to pełnowartościowy, sycący posiłek, zawierający mleko modyfikowane, Bifidius BL oraz Immunoskładniki, dostosowany do wymagań żywieniowych niemowląt i dzieci aż do 3. roku życia. Dodatek jabłka nadaje Kaszce Nestlé pyszny smak. Kaszka świetnie sprawdzi się jako posiłek na kolację a zawarte w niej węglowodany zapewnią uczucie sytości.

Śliniaki

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. Starsza córcia uwielbia Kaszkę mleczno-wielozbożową owsiane śniadanko :) a młodsza dopiero zaczyna przygodę z kaszkami

  2. A ja polecam również kaszki mleczne Caprima. Są to kaszki na bazie pełnego mleka koziego. Nie zawierają GMO, oleju palmowego i maltodekstryny co obecnie jest bardzo często stosowane :-/ W 4 wariantach do wyboru, już od 4 miesiąca. Super pomagają w zaparciach i nie są słodkie :-)

  3. Ostatnio jak kupowałam mleko capri Care to wyskoczyła mi reklama kaszek caprima z mlekiem kozim bogu dzięki za reklamy bo bym w życiu ich nie znalazła a tak mamy wreszcie coś nowego i zdrowego do jedzrnia!!! Oliwka uwielbia. Polecam wszystkim !

  4. Ostatnio głośno się zrobiło o nowych kaszkach caprima więc je kupiłam. Borówka oraz dynia z brzoskiwnią są świetne. Pięknie pachną, nie sa słodkie a do tego bardzo zdrowe. polecam

  5. Wszystko fajnie pięknie tylko na prawdę ciężko trafić na kaszki ktore nie zawieraja sztucznych dodatków, maltodekstryny czy oleju palmowego.
    Ja kupuje kaszki holle, czary mamy i caprima premium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *