Niemowlę, Prawa ręka na zakupach

RECENZJA: Bawełniany ręcznik do kąpieli z kapturem

Każdy rodzic wie, że wraz z pojawieniem się w domu nowego członka rodziny, w naszych izdebkach systematycznie przybywa nowych przedmiotów. Często stajemy przed dylematem, czy przedmioty, których kupno okazuje się niezbędne, muszą nas dużo kosztować ?

To, że każdy bobas ma wiele potrzeb, jest sprawą oczywistą. Wśród codziennych obowiązków, trosk i zabaw, zatem wspomnianych już potrzeb, znajduje się codzienna pielęgnacja – czyli małego ciałka mycie!

Przygotowania do kąpieli

Jak wiadomo owe ciałka na kąpiel reagują różnie. Jedne jąkochają, inne tolerują, a jeszcze inne nie znoszą. Aby, nasz maluszek czuł się jak najbardziej komfortowo, zabiegowi temu towarzyszy spora ilość przedmiotów, które kąpiel umilają i ułatwiają (naszym przypadku jest to cała masa gadżetów).

DSC_0415
Jedną z niezbędnych rzeczy, która towarzyszy każdemu myciu jest ręcznik. Odkrywcze, prawda? To, że ręcznik być musi wiedzą wszyscy. Ale, to że ręcznik powinien być jednak starannie wybrany nie jest już rzeczą powszechnie znaną.
Przyznaję się głośno, zbagatelizowałam tę sprawę! W sklepie kupiłam ręcznik dziecięcy, fajny i tani. Bez dłuższego namysłu. I jakoś dawałam sobie z nim radę, do czasu! Do czasu aż w naszym domu znalazł się nowy ręcznik firmy INTERBABY. Dopiero, gdy zmieniłam ręczniczek na nowy, zauważyłam jak bardzo jego poprzednik utrudniał nam życie.

Miękki, bawełniany ręczniczek z kapturem, który fantastycznie chłonie wilgoć. Przeznaczony DSC_0412dla niemowląt i dla dzieci do czwartego roku życia. Ręcznik ma 100×100 cm. Owinięcie nim Kluski, to pestka i sama przyjemność. Jest przyjemny, miły w dotyku, a na kapturku widnieje sympatyczna aplikacja z króliczkami.

Ręcznik jest z nami już od dłuższego czasu i przyznaję z ręką na sercu, pomimo, że kosztował trzy razy więcej od pierwszego ręcznika, jest wart swojej ceny.
Zatem, czy bajery dla maluchów, które zalewają nasze domostwa muszą być drogie? Chyba nie, lecz niekiedy, cena idzie w parze z jakością. Tak właśnie jest w przypadku ręczniczka dziecięcego od Interbaby.​
Za recenzje dziękujemy Pani Marcie, mamie Amelki :)

Ręcznik znajdziesz poniżej:

INTERBABY Ręcznik dla dziecka frotte 100×100 trzej przyjaciele – biało-różowy (klik)
Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *