Prawa ręka na zakupach, Starsze dzieci

RECENZJA – BINO tablica do przybijania Krecik

Mając w domu 3 letnie dziecko, można się czasem nieźle natrudzić, żeby znaleźć zajęcie, które zajmie je na dłużej. Rodzice takich szkrabów na pewno wiedzą o co chodzi :)

Szukając zabawek dla córki, staram się rozglądać za takimi, przy których dziecko musi skupić uwagę, które wymagają od niego zastanowienia się, czy takich gdzie mogą pracować nad swoją zręcznością.

Tablice do przybijania marki Bino spełniają praktycznie wszystkie warunki, ale zdecydowanie przy zabawie z nimi, dziecko najbardziej wyćwiczy właśnie swoją zręczność.

4

Tablice do przybijania Bino są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale przy 3-4 latkach lepiej, aby ktoś dorosły miał kontrolę nad zabawą. Pineski co prawda nie są jakoś bardzo ostro zakończone, ale jednak istnieje ryzyko skaleczenia się, a jak wiadomo lepiej dmuchać na zimnie. Młoteczek idealnie wpasowuję się w małe rączki, pineski bardzo łatwo jest wbić w korkową tablicę. Sama tablica bardzo wytrzymała i mimo wielu ciągłych przybijań, a później wyciągania, praktycznie nie widać po niej śladów użytkowania. Samo wyciąganie też nie sprawia większego problemu, wystarczy lekko unieść i pineski bez problemu odchodzą od tablicy. Małe rączki świetnie sobie z tym radzą.

5

Moją 3 latkę, tablice do przybijania Bino, od razu wciągnęły w długą zabawę. Póki co nie korzysta z przykładowego podanego wzoru do ułożenia tylko cały czas kombinuje po swojemu, ale jak to bywa przy dzieciach w jej wieku jest to raczej losowe przybijanie kolejnych elementów w przypadkowym miejscu. Wzorów możemy ułożyć naprawdę bardzo wiele i dla starszych dzieci to fajny sposób na pobudzenie wyobraźni.3

W całym zestawie trochę brakuje jakiś pojemniczków, czy pudełek do pinesek i elementów do przybijania, ale poratowaliśmy się małymi kubeczkami.

Podsumowując bardzo polecam tablice do przybijania Bino. Fajny sposób na wspólną zabawę z dzieckiem jak i kreatywne zachęcenie go do samodzielnej pracy.2016-04-25 14-40-21

Tablice Bino idealnie sprawdzą się jako prezent, dla chłopca jak i dla dziewczynki.

2016-04-25 14-50-22

BINO Tablica do przybijania – Krecik – 2 rodzaje tutaj

BINO Tablica do przybijania, 243 elementy tutaj

Za recenzję dziekujemy Pani Alinie, mamie Lili :-)

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *