Prawa ręka na zakupach

RECENZJA: gryzak SuperRRO

Produkty polskiej firmy Lullalove to ciekawe, minimalistyczne projekty oraz naturalne i bezpieczne materiały. Korzystając z zestawu śliniaczków z gryzakiem SuperRRO od Lullalove przekonaliśmy się o tym na własnej skórze.

Śliniaczek – naturalny kauczuk

Śliniaczki w zestawie mają trzy kolory: biały, błękitny oraz szary. Śliniaczki są niewielkie, wykonane z bambusowej tkaniny i wykończone materiałem w drobniutkie groszki. Z tyłu możemy je zapiąć na napy w dwóch miejscach by  dopasować je mniejszym i większym dzieciom.

Bambusowy materiał z jakiego wykonano śliniaki przypomina frotte, jest miły w dotyku i naprawdę niezwykle chłonny. Właściwości bambusowych tkanin świetnie można wykorzystać przy śliniakach – jego antybakteryjność, antygrzybiczność i zdolność termoregulacji świetnie się tu sprawdzają.

Gryzak z naturalnego kauczuku

Dołączony do śliniaków gryzak wykonany jest z naturalnego kauczuku, a szary kolor zapewniają mu barwniki bezpieczne dla niemowlęcia. Jego nietypowy kształt i ciekawa faktura budzą zainteresowanie dziecka – Kazio od razu zasmakował w tym gryzaczku.

Dlaczego gryzak SuperRRO?

Urok zestawu tkwi w jego praktyczności. Zapinając gryzak do śliniaka sprawiamy, że nie musimy ciągle podnosić gryzaka z ziemi i go myć, nie zgubimy go na dworze i dziecko sięgnie po niego w każdej chwili.

Chłonny śliniaczek rozwiązuje problem mokrych ubranek. Kazio nie raz (szczególnie w wózku lub foteliku) został przyłapany na gryzieniu ciuchów, które były całkowicie przemoczone. Teraz pierwszy w ruch idzie gryzak oraz towarzyszący mu chłonny bambus.

Ładny krój sprawia, że wygląda on jak apaszka i niczym nie przypomina ceratowych śliniaków używanych przy jedzeniu, więc chętnie zabieramy go na dwór. Śliniaki możemy swobodnie prać, a mając trzy mamy pewność, że któryś jest pod ręką.
Zestaw SupeRRO od początku podobał mi się ze względu na ciekawy design. Po czasie okazało się, że jest też niezwykle praktyczny, a przede wszystkim przypadł do gustu ząbkującemu Kazikowi.

Za recenzję dziękujemy Pani Ewelinie, mamie Kazia :)

Gryzak LULLALOVE SuperRRO baby hevea krémové KLIK

Inne gadżety od LULLALOVE  KLIK

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *