Prawa ręka na zakupach, Starsze dzieci

RECENZJA: klocki drewniane – zestaw śniadaniowy HOUSE OF TOYS

Zestaw śniadaniowy klocków drewnianych od House Of Toys to coś idealnego, jeśli nie macie pomysłu na prezent dla dziecka.

Za zakupem przemawia piękne i dokładne wykonanie oraz to, że sama marka słynie z zabawek produkowanych w zgodzie z naturą.

Pierwsze co rzuca się w oczy, kiedy mamy te klocki to opakowanie. Może nie sam karton, ale zapakowanie klocków House Of Toys, każdy element dokładnie owinięty, cienką folią bąbelkową. Świetna ochrona dla zabawki, ale i radość dla samego dziecka przy odpakowywaniu.

Wykonanie całego zestawu śniadaniowego House Of Toys jest bardzo dobre, więc cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Zabawka nie należy do najtańszych, ale jestem pewna, że posłuży na wiele lat. W dodatku wykonanie z drewna też jak najbardziej przemawia za ceną.

2015-06-05 11-25-43

Z czego składa się zestaw?

W zestawie mamy 22 elementy (tackę, naczynia, sztućce i produkty spożywcze). Część produktów jest złączona rzepem co daje możliwość, rozdzielania ich, czy przekrawania za pomocą noża. Sam rzep bardzo mocny i na początku Lila nie radziła sobie z rozdzieleniem dwóch części, ale w miarę szybko doszła do wprawy. Zestaw zawiera:

  • taca do serwowania
  • zestaw sztućców
  • naczynia
  • jedzenie do przygotowywania śniadania

Pojemniczki na dżem i marmoladę otwierają się co też jest dużą frajdą dla malucha.

2015-06-11 13-10-32

Klocki House Of Toys są polakierowane kolorowymi farbami w pięknych soczystych barwach. Sam lakier na szczęście nie odbija się na ich trwałości i mimo ciągłej zabawy nie zdrapuje  się. Tak samo rzep, mimo częstego złączania i rozłączania, wygląda tak samo jak po odpakowaniu zabawki.

Pierwsze śniadanie…

Dziecku największą frajdę dają elementy z rzepem i cudowny kubeczek z dołączoną herbatą.

2015-06-05 11-11-00 - kopie

Cały zestaw śniadaniowy na długo pochłania dziecko w zabawie, daje mu naprawdę nieograniczone możliwości pobudzania wyobraźni i kreatywnej zabawy.

Klocki idealnie nadają się dla dziewczynki jak i dla chłopca.

Na opakowaniu jest umieszczona informacja o przeznaczeniu powyżej 3 roku życia, jednak na stronie jednego ze sklepów jest już napisane, że zabawka nadaje się dla dzieci od 2 lat. Ja jako mama ze spokojnym sumieniem potwierdzam, że dwuletnie dzieci mogą się już samodzielnie bawić klockami House Of Toys.

Za recenzję dziękujemy Pani Alinie :)

Produkt z artykułu:

Klocki HOUSE OF TOYS przygotowywanie śniadania TUTAJ

Inne produktu HOUSE OF TOYS znajdziesz TUTAJ

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *