Prawa ręka na zakupach

Recenzja – kostki edukacyjne BABYONO

 Mam w domu roczne dziecko i główkuję często jaką zabawką mogę Go zainteresować. Razem z mężem wynieśliśmy już cały wór zabawek, którymi Kacper się nie bawi do piwnicy.

Mój szkrab lubi zabawki takie które może trzymać całą rączką, które można bezpiecznie rzucać gdzie popadnie i przy tym nie stanie się krzywda. Po otwarciu paczki z kostkami BABYONO było wielkie WOOW :D Kostki (sztuk 6) są baaardzo kolorowe co, od razu zainteresowało mojego urwiska. Widoczne są kolorowe obrazki, które pobudzają zmysły i zachęcają do poznawania świata.
Kostki uczą rozróżniania kolorów, przedmiotów, postaci i zwierząt. Są idealne do budowania wieży, co dzieci baaardzo lubią :) Są bardzo bezpieczne dzięki miękkości i zaokrąglonym narożnikom. Kostki są przeznaczone dla dzieci powyżej 9 miesiąca życia, ale również sprawdzą się u maluszków, które uczą się chwytu dłoni i przekładania przedmiotu z rąk do rąk.

A może do wody?

Kostki sprawdzają się również bardzo dobrze w kąpieli. Mimo częstych kąpieli wraz z kostkami, zabawka nie traci na jakości.IMG_8837 Jest wykonana z dobrego gatunku materiału i wypełniona jest pianką. W czasie podróży również test przebiegł pozytywnie. Mały zajęty zabawką, a rodzice w spokoju mogą dojechać do celu :) Jest łatwa do czyszczenia, wystarczy przetrzeć zwilżoną szmatką. Synek często zabawia się kostkami BABYONO, dzięki czemu ja mogę przez chwilkę w spokoju napić się kawy :)
Z całego serca polecam, Mama Kacperka :)
Za recenzję dziękujemy Pani Patrycji, mamie Kacperka :)

Podobne produkty:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *