Prawa ręka na zakupach

RECENZJA: kosz na zabawki 3 SPROUTS

Nie wiem, jak wygląda to u was, ale u nas pokój syna to – delikatnie mówiąc – miejsce o wysokiej mierze entropii. Przynajmniej wieczorem chciałam po rozkoszować się widokiem posprzątanego domu, szukałam więc miejsc do przechowywania rzeczy, w których mogłabym je z łatwością poukładać. Przy czym… lepiej pasuje tutaj słowo: znaleźć. Specjalistą w kwestii pudełek, skrzynek i organizerów do przechowywania jest amerykańska marka 3 SPROUTS, dlatego chętnie przetestowałam ich zamykany kuferek i kosz na pranie.

Zamykany kuferek na zabawki Leopard (KLIK)

Wygląd

Rozmiary podawane przez producenta to: wysokość 38 cm, szerokość 61 cm, głębokość 37 cm.

Kuferek został wyprodukowany z papierowej tektury pokrytej materiałem z poliestru. Na dole znajduje się zabezpieczone dno z możliwością odczepienia i pudełko wyposażone jest w wieczko, dzięki czemu na zabawkach nie zbiera się kurz. Z przodu pudełka znajduje się filcowa naszywka ze zwierzątkiem. Kuferek można zakupić w kilku „zwierzątkowych“ opcjach.

Plusy

Muszę podkreślić bezsprzecznie piękny dziecięcy design. Kuferek jest duży i zmieści się w nim naprawdę dużo przedmiotów. Przy tym jest lekki, zachowuje swój kształt nawet wtedy,  kiedy jest pusty. Według mnie ważne jest to, że nie jest całkowicie zamknięty – po obu stronach pomiędzy wiekiem a boczną ścianą znajduje się wycięce umożliwiające ciągły przepływ powietrza. W razie potrzeby kuferek można złożyć na płasko do prawie nic niezajmujących rozmiarów.

3 sprouts szczegóły

3 SPROUTS Kosz na pranie Goat – jeleń (KLIK)

Wygląd

Wymiary podawane przez producenta: wysokość 56 cm, szerokość 8 cm, głębokość 28 cm.

Kosz jest wyprodukowany z poliestru i posiada dwa uchwyty z okrągłymi otworami, które po przechyleniu stworzą jeden otwór do wrzucania prania. Z przodu nadrukowany jest obrazek zwierzątka (istnieje możliwość wyboru). Kiedy kosz się napełni, prostym sposobem należy podnieść uchwyty i trzymając za nie, odnieść kosz w odpowiednie miejsce.

Plusy

Ponownie należy podkreślić piękny wygląd przedmiotu. Kosz jest lekki, i podobnie jak kuferek, posiada możliwość złożenia na płasko.

Minusy

U żadnego z recenzowanych produktów nie znalazłam żadnych minusów, może tylko to, że wybór z kilku pięknych motywów jest naprawdę trudny.

Suma sumarum

Co prawda nowe miejsce przechowywania rzeczy w postaci kuferka nie przekonało mojego syna do samodzielnego sprzątania (ale od czasu do czasu wrzuci coś do skrzynki), jednak swoją funkcję wypełnia na szóstkę – wieczorem wrzucam do niego zabawki i mam posprzątane. Ponadto przedmioty te opatrzone są ślicznymi motywami zwierzątek (osobiście nie mogę przekonać się do Spongeboba,  Minionków itp.). Dzięki temu pasują do siebie i tworzą piękny dodatek do dziecięcego pokoju.

Za recenzję dziękujemy Pani Kasi, mamie Igorka :-)

Wszystkie produkty marki 3 SPROUTS znajdziesz TUTAJ

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *