Prawa ręka na zakupach

RECENZJA: lampka nocna sowa LOU

Od kiedy dowiedziałam się, że ponownie zostanę mamą, w myślach dosyć szybko zaczęłam kompletować wyprawkę. Oprócz oczywistych rzeczy dla mnie i dziecka na liście znalazło się też kilka rzeczy do domu. Jedną z nich była lampka. Od początku wiedziałam, że muszę mieć jakąś malutką lampkę, w której można zmieniać natężenie mocy światła, w zależności od tego w jakiej sytuacji będę jej używać.

Lampki, lampki…

Po przejrzeniu wielu w końcu padło na tą jedną. W wyborze kierowałam się wyglądem, wielkością i oczywiście opcjami zmiany mocy światła.

Tak o to mamy w domu lampkę LOU marki ZAZU. LOU to lampka nocna składająca się z dwóch części – uroczej sówki i pierścienia wokół niej.

Sama lampka jest małych wymiarów. Ze spokojem nadaje się do postawienie na stoliku nocnym, komodzie, czy parapecie.

Jak działa lampka LOU?

Zarówno sowa i jak i pierścień mogą świecić razem i oddzielnie oraz dodatkowo można zmieniać natężenie obu tych świateł. To był właśnie główny powód, dla którego to LOU ZAZU znalazło się w wyprawce naszej córki.

Lamka LOU ZAZU wygląda i prezentuję się bardzo dobrze. Design jest uniwersalny i nadaję się zarówno do używania przez rodzica jak i jako typowa lampka nocna w dziecięcym pokoju.

2016-07-03 13-15-14

Dlaczego właśnie ta?

Lampka LOU ZAZU będzie idealnie sprawdzać się w naszej sypialni, kiedy już pojawi się nasza druga córka.

Przy mocnym natężeniu światła będziemy przygotowywać dziecko do snu, zmniejszenie natężenia pomoże nam w usypianiu. Natomiast opcje bardzo delikatnego i słabego światła świetnie sprawdzą się nocami podczas przewijania i karmienia, gdzie tak naprawdę to ja będę potrzebować jedynie delikatnej poświaty nie chcąc rozbudzić maleństwa.

Kolejnym plusem lampki LOU ZAZU jest jej zasilanie. Lampka marki ZAZU działa zarówno na dołączony zasilacz, jak i baterie.

Dodatkowym plusem, który może okazać się bardzo pomocy jest aktywacja lampki dźwiękiem. To już opcja, która sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Jeśli dziecko przebudzi się z płaczem, lampka LOU zapali się delikatnym światłem po czy zgaśnie po 5 minutach.

Dla mnie lampka LOU ZAZU praktycznie nie ma wad. Jest idealna i tak samo spełnia wszystko to, czego w lampce szukałam. Z czystym sumieniem mogę ją polecić innym rodzicom.

Za recenzję dziękujemy Pani Alinie, mamie Lileczki :-)

Lampkę sówkę znajdziesz tutaj:

ZAZU Sówka LOU – Lampka nocna, szara KLIK

Inne produkty marki ZAZU KLIK

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *