Niemowlę, Prawa ręka na zakupach

RECENZJA: legendarna żyrafa Sophie

Historia żyrafy Sophie ma swój początek w roku 1961. To wówczas pan Rampeau wpadł na pomysł wyprodukowania tej oryginalnej zabawki. Jej wygląd pozostał od tamtej pory niezmieniony. Proces produkcji owiany jest tajemnicą – wiadomo, że obejmuje 14 różnych manualnych czynności. Także z tego powodu Sophie to prawdziwa gwiazda i legenda, która wzięła swój początek w sokach drzewa hewea, czyli kauczukowca.

Czym różni się Sophie od innych zabawek? Jest miękka i pofałdowana, dzięki czemu łagodzi ból dziąseł w trakcie ząbkowania. Ma optymalną wielkość – około 12 cm – dobrze się trzyma nawet w najmniejszym dziecięcych rączkach. Ściśnięta wydaje delikatny dźwięk, który stymuluje słuch dziecka. Jej kolory (zwłaszcza ciemne plamki) rozwijają wzrok. Jest bezpieczna, ponieważ wyprodukowano ją w 100% z naturalnego kauczuku i barwników spożywczych.

Jak powstaje żyrafka?

https://youtu.be/NlBf4hN86KM

Jakie jest moje doświadczenie z Sophie?010400-3056560104006

Synek naszej koleżanki z pracy uwielbia kąpiele. Na chwilę obecną jest to jego druga ulubiona czynność, zaraz po oblizywaniu własnych rączek. Szukając zabawki, która połączyłaby obie te czynności natrafiliśmy na żyrafę Sophie. W ofercie można znaleźć różne rodzaje i wielkości – również do kąpieli.

Wprawdzie przeznaczona jest dla dzieci od 6. miesiąca, ale do czasu kiedy Sebcio będzie potrafił samodzielnie ją ścisnąć, żeby wystrzyknęła z niej woda (i przekonać się jaka to frajda), wykorzystamy jej uszy, rogi, kopytka i pyszczek do masażu dziąseł oraz innych zabaw w trakcie wieczornej kąpieli. Kółko, które Sophie ma na pasie łatwo złapać małym rączkom, więc dziecko może samo trzymać sobie zabawkę.

Sophie jest naprawdę rozkoszna. Na pierwszy rzut oka może tak nie wygląda, bo nie ma na sobie wszystkich kolorów tęczy, ale to właśnie ten naturalna postać dodaje jej uroku. Dzieci powinny zapoznawać się z faktycznym wyglądem zwierząt.

W ofercie Feedo.pl znajduje się wiele produktów Sofií (Zapraszamy TU).

Oto nasza TOP lista propozycji z żyrafką Sophie:

Žirafka

1. VULLI Mój pierwszy zestaw prezentowy żyrafa Sophie i miękka grzechotka (klik)

2. VULLI Zestaw 2 pieluszek żyrafa Sophie (klik)

3. VULLI Zestaw do kąpieli żyrafa Sophie (klik)

4. VULLI Piramida do wanny żyrafa Sophie (klik)

5. VULLI Gryzaczek żyrafa Sophie z kolekcji So’Pure (klik)

6. VULLI Zabawka do kąpieli żyrafa Sophie (kilk)

7. VULLI Przytulanka z motywem żyrafy Sophie i gryzaczki (klik)

8. VULLI Miękki gryzaczek żyrafa Sophie z kolekcji So’Pure (klik)

9. VULLI Extra miękka przytulanka z motywem żyrafy Sophie (klik)

10. VULLI Mój pierwszy zestaw prezentowy żyrafa Sophie i otulaczek (klik)

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *