Prawa ręka na zakupach

RECENZJA: plecaczek Skip Hop

Też masz już dość przepełnionego plecaka czy torebki i noszenia w nich na wycieczkach i spacerach wszystkich dziecięcych rzeczy włącznie zabawek? Plecak Skip Hop to idealne rozwiązanie. Dziecko na pewno polubi wygląd plecaka w kształcie jego ulubionego zwierzątka. Do wyboru są np. piesek, sowa, biedronka, pszczółka czy małpka, każdy z nich jest bardzo starannie uszyty.

Piesek jest w kolorze turkusowo-zielonym, z pomarańczowymi dodatkami. Ma czarne oczka i śliczny pomarańczowy nosek. Piękny dodatek tworzą błyszczące skórzane uszka i przywieszki w kształcie kostek, zapinane na rzep, znajdujące się przy kieszeniach. Plecak składa się z dwóch przegród – jednej większej (głównej) i mniejszej z przodu plecaka. Z boku znajduje się jeszcze kieszonka z siatką na butelkę.

Opinia mamy (Barbara, 28 lat):

Podoba mi się, że plecak jest kolorowy. Każdy może wybrać sobie swoje ulubione zwierzątko. Dla nas oczywisty był wybór pieska, ponieważ w domu już jednego mamy. Jestem szczęśliwa, że moja dziewczynka zaczyna uczyć się odpowiedzialności i na wycieczki pakuje swój własny plecak, mimo, że na razie zbytnio nie chce go nosić. Dlatego dla mnie ważne jest to, że można tak poluzować szelki, że sama mogę nosić plecak.

Ze względu na cenę, szelki plecaka powinny być solidniej wykonane. Dla mnie bardzo istotny jest materiał łatwy w czyszczeniu, znajdujący się w głównej przegrodzie.

Opinia dziecka (Natalia, 1,5 roku):

Mama nigdy dokładnie nie wie, co ma mi spakować! Jestem więc szczęśliwa, że nareszcie kupiła mi mój własny plecak, który spakuję tak, jak będę chciała. Czasem troszkę przesadzę i wezmę więcej rzeczy, niż sama uniosę. Na szczęście mama może wziąć plecak. Jestem jeszcze mała, a plecaczek mam na całe plecy, ale przynajmniej zaczynam przyzwyczajać się do jego noszenia. Kiedy do niego dorosnę, będę go dumnie nosić na wszystkie spacery i wycieczki ;-)

Za recenzję dziekujemy Pani Monice, mamie Natalki :-)

Spodobał Ci się plecaczek, więcej znajdziesz poniżej:

SKIP HOP Plecak Zoo Packs – Pies TUTAJ

Plecaczki Skip Hop znajdziesz TUTAJ

Inne gadżety Skip Hop TUTAJ

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *