Konkursy, Zza kulis

KONKURS! Wygraj podgrzewacz do butelek!

Czy to mleko nie jest zbyt gorące? A teraz za zimne? A ta zupka… Podgrzewaj mleko i obiadki prosto, szybko i przede wszystkom zdrowo. Chyba każda mama doceni używanie tego specjalnego urządzenia, które równomiernie ogrzeje cały posiłek.

Co możesz wygrać?

Tym razem zapraszamy Cię do udziału w konkursie, w którym możesz wygrać podgrzewacz do butelek BW-70 marki Alecto, który zapewnia równomierne podgrzanie pokarmu. Urządzenie dobrze sprawdzi się do podgrzewania różnej wielkości butelek czy pokarmów w słoiczkach. Takie rozwiązanie zalecają specjaliści, ponieważ jest dużo zdrowsze niż ogrzewanie posiłków w kuchence mikrofalowej.

Podgrzewacz posiada elektroniczny system bezpieczeństwa, 2 poziomy temperatury wraz ze wskaźnikiem LED.

Co musisz zrobić?

Odpowiedź na pytanie konkursowe:

 1. Napisz jakie rodzaje produktów marki Alecto dostępne są na Feedo.pl?
 2. Podziel się z nami zabawną historią z Waszego współnego butelkowania!  Najlepsza historia wygrywa :-)

Jak wybierzemy zwyciężczynię?

Specjalne Feedo Jury wybierze najlepszy komentarz, zwracając uwagę na oryginalność i humor.

Zasady

Konkurs trwa od 19.9.-27.09.2016 do godz. 23:59.

Ogłoszenie wyników nastąpi w tym artykule w dniu 28.09.2016. Z laureatem skontaktujemy się drogą mailową.

Jeden e-mail = jeden komentarz.

Nagroda zostanie dodana do następnego zamówienia na Feedo.pl

Zamówienie należy dokonać do dwóch miesięcy od daty ogłoszenia wyników.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu oraz do wykluczenia z udziału w konkursie komentarzy, które nie będą spełniały wymagań konkursowych.

Czekamy na Wasze komentarze! :)

Nagrodę konkursową możesz znaleźc tutaj:

Pozostałe produkty marki Alecto – KLIK

Ogłoszenie wyników

Bardzo dziekujemy wszystkim za pełne humoru historie z waszego wspólnego butelkowania, tym razem postanowiliśmy nagrodzić 3 historie i przyznać pierwsze miejsce Pani Kasi Wierzbie, która otrzyma ogrzewacz do butelek i miejsca drugie dla Pani Niny za jej historyjkę ze zdjęciem podczas spotkania biznesowego oraz trzecie miejsce Pani Monice za niestanadrdowy apel córkeczki domagającej się mleka :-)

Drugie i trzecie miejsce otrzyma nagrode niespodziankę. Ze zwycięzcami skontaktujemy sie droga mailową.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. Oprócz podgrzewaczy do butelek różnego typu, na Feedo.pl można zakupić elektroniczne nianie firmy Alecto.
  Przygód z butelkowaniem chyba nie mieliśmy za wiele, gdyż zawsze staram się, żeby jedzenie było dobrze przygotowane, ale zdarzało się, że zabrakło wystudzonej wody, trzeba było gotować na gwałt i później studzić jak najszybciej, bo synek krzyczał już z głodu, a to zapchał się smoczek, gdyż chciałam zagęścić mleko i dodałam za dużo kaszki :)
  Ostatnio podczas karmienia butelką nasz synek karmi wszystkie pluszaki, z którymi śpi w łóżeczku, każdemu podtyka butelkę pod nos i każda zabawka musi się napić mleka i tak na zmianę, raz on, raz zabawka. Dobrze, że tego mleka nie ubywa, jak piją te zabawki, bo chyba zapas mleka by się nam szybko wyczerpał :)

 2. 1. Na Feedo.pl dostępne są ogrzewacze butelek oraz nianie elektroniczne marki Alecto.
  2. Kiedy zostaliśmy młodymi rodzicami bardzo pilnowaliśmy, żeby temperatura mleka dla naszego dziecka była idealna. Początkowo mierzyliśmy ją termometrem bezdotykowym co wymagało odkręcenia smoczka, sprawdzenia temperatury mleka, ponownego zakręcenia i włożenia ponownie do zimnej wody. Kolejnym krokiem mniej czasochłonnym było sprawdzanie przygotowanej mieszanki na nadgarstku. Kilka miesięcy temu po nieprzespanej nocy półprzytomny mąż robił mleko dla córki, a nasz mały głodomorek nie jest głodny wcale lub jest głodny tak, że nie może się doczekać więc liczy się każda sekunda. Po standardowej procedurze przygotowania mleka, okazało się, że mieszanka jest zbyt ciepła, zaczęliśmy ją w pośpiechu chłodzić co jakiś czas sprawdzając temperaturę. Mąż sprawdzał temperaturę na nadgarstku więc zdziwiłam się nieco kiedy odkręcił butelkę. Niestety nim zdążyłam zareagować zawartość butelki znalazła się nie tylko na nadgarstku niewyspanego taty, ale również na jego ubraniu i podłodze. Podobno nie płacze się nad rozlanym mlekiem, jednak nasza córka najwyraźniej nie zna tego powiedzenia. Wtedy nie było nam do śmiechu, bo musieliśmy szybciutko przygotować posiłek dla dziecka, teraz wspominamy ten ” wypadek” z uśmiechem na ustach. Jedno jest pewne- gdybyśmy mieli podgrzewacz ta historia nigdy by się nie wydarzyła.

 3. Na Feedo.pl można jeszcze zamowic:
  – ALECTO Ekstra dziecięca jednostka do niani DBX 82
  – ALECTO DBX 82 Dziecięca niania PMR z zasięgiem do 3 km
  – ALECTO DVM 65 Dziecięca wideo niania, 2.0″
  – ALECTO DBX 20 Dziecięca niania
  – ALECTO BW 80 Ogrzewacz butelek Home & Car

  U nas przygoda z butelkowaniem dopiero się zaczyna, z ciężkim sercem odstawiam 11 miesięczną córkę od piersi (syna karmiłam 19m-cy i nie wiedziałam co to butelka) ze względu na czekają są mnie za dwa tyg. operację.
  Próby butelkowania trwają już od ponad miesiąca i przynoszą coraz lepsze efekty. Kami jest jednak bardzo związana z piersią i bywa, że gdy nadchodzi pora karmienia i daję jej butelkę ta “purta” buzią z mocno wystawionym językiem i stanowczo odsuwa butelkę. Próbuję robić to kilka razy po czym ona szuka piersi lub odpuszcza i pije butelkę. Ale raz ostatnio zdarzyło się że wzięła butelkę do rączek i chciała mnie nią nakarmić tak samo nachalnie mi ją podając ☺
  Zapewne wiele jeszcze przede mną.

 4. 1.ALECTO DBX 20 Dziecięca niania
  2.ALECTO BW 70 Ogrzewacz butelek
  3.ALECTO BW 80 Ogrzewacz butelek Home & Car
  4.ALECTO DVM 65 Dziecięca wideo niania, 2.0
  5.ALECTO DBX 82 Dziecięca niania PMR z zasięgiem
  6.ALECTO Ekstra dziecięca jednostka do niani DBX

  Moja zabawna historia z butelkowania zdarzyła się na samym początku karmienia córeczki butelką. Niestety żona p cesarce nie miała problem z karmieniem córeczki i trzeba było małą dokarmiać butelką. I tak po powrocie moich Pań ze szpitala do domu, chcąc pomóc żonie to ja wstawałem w nocy do małej i robiłem jej mleko. Mieliśmy dużo butelek, które miały swoje miejsce na mikrofalówce, obok której stał podgrzewacz. I tak pewnej nocy zaspany poczłapałem do kuchni robić mleko, ale jak to zaspany człowiek potrafi robić różne dziwne rzeczy zamiast nie wiedzieć czemu z pełną butelką mleczka dla córeczki wróciłem z pusta butelką, a raczej z butelką bez wody, a z nasypanym do niej mlekiem. Sam zastanowiłem się co się stało z wodą przecież miałem wcześniej przygotowaną butelkę w podgrzewaczu. Cóż, wróciłem do kuchni i szybko przygotowałem nową porcję mleka. Jakież było moje zdziwienie, kiedy na drugi dzień rano butelka znalazła się … w lodówce. Co ona tam robi ? Nie mogłem wyjść z podziwu jak ta butelka się tam znalazła. Potem wpadłem na to, że w nocy zdarza mi się podjadać i czasami wyjmuję z lodówki, a to plasterek wędliny, a to plasterek sera. Widocznie podczas nocnej próby skonsumowania czegoś na ząb przy okazji robienia mleka wstawiłem tam butelkę, a mleko, które miało się w niej znaleźć wylądowało w pustej butelce…

 5. Na Feedo oprócz ogrzewaczy do butelek dostępne są również nianie te z monitorem i te bez.
  Mąż często wyjeżdża w delegację na kilka dni i żeby nie zapomniał o rodzince czasem podrzucam mu w tajemnicy do torby różne niespodzianki (pampersika, smoczek, tetrę, grzechotkę i inne) jest mu miło gdy zestresowany otwiera torbę przed ważnym spotkaniem. Któregoś dnia aby udało mi się go zaskoczyć na wygaszaczu komputera ustawiłam zdjęcie na którym pije mleko z butelki ze smoczkiem naszej córki (pokazywał córce jak to się robi gdy nie chciała pić, wyglądało to dość zabawnie więc postanowiłam ten moment uchwycić telefonem i stąd miałam to zdjęcie, mąż go nigdy nie widział). Nie wiedziałam jednak że tego dnia miał prowadzić prezentację dla kilkudziesięciu osób . Gdy w trakcie prezentacji włączył się wygaszacz i na wielkim ekranie z projektora popłynęło zdjęcie na sali rozległ się śmiech, mąż nie wiedział co się dzieje, chwilę trwało zanim się zorientował, zaczął się tłumaczyć z okoliczności zdjęcia, mąż ma ogromny dystans do siebie więc całą sytuację zamienił w żart, atmosfera się mocno rozluźniła. Na wieczornej imprezie wszyscy o tym mówili, doszło to nawet do szefa którego również ta sytuacja rozbawiła. Od tamtej pory wkładam mu już tylko karteczki z napisem „Kochamy Cię” :)

 6. Dziecięca niania,Ogrzewacz butelek, Ogrzewacz butelek Home & Car,Ekstra dziecięca jednostka do niani DBX.
  Podczas wakacji nad morzem z 6 miesięczna Alicją wynajmowaliśmy pokój, jak się okazało na miejscu lodówka była wspólna. Mleko wtedy odciągałam laktatorem by wieczorem nakarmić Alę “do syta”. Drugiego dnia pobytu mleko w specjalnym pojemniku schowałam do lodówki, gdy wieczorem mąż poszedł po mleko jakież było jego zaskoczenie jak się okazało że mleka zamiast 90 ml w pojemniczku było ok 30 ml. Ktoś z gości nie pytając się poczęstował się mleczkiem, najprawdopodobniej do kawy i pewnie do dziś nie jest świadomy że wypił mleko z mojej piersi, choć może to i lepiej … :)

 7. 1.ALECTO Ekstra dziecięca jednostka do niani DBX
  2.ALECTO DVM 65 Dziecięca wideo niania, 2.0
  3.ALECTO BW 80 Ogrzewacz butelek Home & Car
  4.ALECTO BW 70 Ogrzewacz butelek
  5.ALECTO DBX 82 Dziecięca niania PMR z zasięgiem
  6.ALECTO DBX 20 Dziecięca niania

  Historyjek z butelką w roli głównej mamy w swojej rodzinie mnóstwo :) Dzięki dwóm córkom (9-cio i 4-ro latka), karmiłam każdą z nich do 2 roku życia piersią a mleczko z butelki dostawały już jako rozgadane brzdące.

  Starsza córcia jak była przestawiana na mleko z butelki wybrała się ze mną na zakupy “butelkowe”. Zajęta wybieraniem pampersów, chusteczek i innych potrzebnych akurat w domu rzeczy, nie zauważyłam jak córcia pakuje swoje zakupy do wózka :) Jakie było moje zdziwienie przy kasie jak z wózka wystawało chyba z 15 szt butelek, różnej wielkości, różnych marek i kolorowe niczym tęcza. Zuzia ze spokojem wystawiała wszystkie na ladę i komentowała “…ta dla mamy, ta dla taty, ta dla mnie na jutro, ta na dziś, ta dla dziadka, dla kotka…”

  Z kolei młodsza córcia gorzej znosiła odstawienie od cycusia. Nie miałam raz z kim jej zostawić w domu a czekała mnie wizyta u lekarza, więc zaopatrzyłam jej plecaczek w m.in. mleko w butelce. Po godzinie czekania w kolejce Ola stwierdziła, że jest głodna. W rejestracji poprosiłam o troszkę wrzątku i już chciałam małej podać mleczko gdy ona taka zdziwiona na całą poczekalnię ryknęła, “…że teraz jest kolej na cycka a nie na butelkę…” usiadła mi na kolanach i zaczęła płakać, że cycuś już jej nie kocha, że teraz musi się przytulać do twardej butelki… Pani w rejestracji widząc rozpacz małej pozwoliła mi ją nakarmić piersią u siebie, za zamkniętymi drzwiami :) Na szczęście szybko przekonała się do “twardej” butelki i już więcej taka sytuacja się nam nie przytrafiła :)

 8. 1. Na feedo.pl można dostać nianie elektroniczne oraz ogrzewacze butelek marki ALECTO
  2. Mój synek jest dość wybredny

 9. Pozostałe produkty Alecto to:
  -ALECTO DBX 20 Dziecięca niania
  -ALECTO DVM 65 Dziecięca wideo niania, 2.0″
  -ALECTO DVM 65 Dziecięca wideo niania, 2.0″
  -ALECTO DBX 82 Dziecięca niania PMR z zasięgiem
  -ALECTO Ekstra dziecięca jednostka do niani DBX 82
  -ALECTO BW 70 Ogrzewacz butelek
  -.ALECTO BW 80 Ogrzewacz butelek Home & Car.

  Moja córeczka w zasadzie od urodzenia była karmiona butelką bo nie miałam mleka.
  Zanim znaleźliśmy odpowiednią butelkę dla mojej córeczki przydarzyło nam się kilka wpadek :).
  Przy pierwszej butelce otwór był tak duży, że malutka zaczęła się dławić i przez następną dobę pokarm musiałam podawać jej na łyżeczce albo wstrzykiwać strzykawką.
  Druga butelka miała wąski ustnik i mała nie potrafiła ułożyć dziubka tak by go zassać.
  Trzecia butelka co chwilę się zapowietrzała i za każdym razem gdy ją odstawiałam od buźki małej to mleko tryskało jej po oczach.
  Czwarta butelka była najlepsza ale przy pierwszym użyciu złe ją zakręciłam i mleko uciekało bokiem. Na szczęście ten wypadek się nie powtórzył.
  Oczywiście wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że z zaleceń lekarza musiałam zagęszczać mleko kaszką i znowu zaczął się problem bo dziurka była tak mała, że córeczka nie była w stanie wyssać mleczka. I z tego powodu wróciliśmy do butelki nr 1. Na szczęście teraz już Weronisia ma 8 miesięcy i ma swoją ulubioną buteleczkę z której chętnie je.

 10. 1. ALECTO DBX 20 Dziecięca niania
  2. ALECTO BW 70 Ogrzewacz butelek
  3. ALECTO DVM 65 Dziecięca wideo niania, 2.0″
  4. ALECTO BW 80 Ogrzewacz butelek Home & Car
  5. ALECTO DBX 82 Dziecięca niania PMR z zasięgiem
  6. ALECTO Ekstra dziecięca jednostka do niani DBX 82

  Tatuś – niezawodna pomoc przy nocnym butelkowaniu! i tak też było tym razem :) około drugiej w nocy zbudził nas płacz dziecia, więc tatuś szybciutko czmychnął do kuchni by przygotować mleczko. Ładnie odmierzył potrzebną ilość, zalał wodą i już miał przybyć na ratunek płaczącemu dziecku,gdy postanowił jeszcze sprawdzić temperaturę. Niewiele się zastanawiając przechylił butelkę by kapnąć sobie na język, ale chlust był znacznie większy, gdyż poprzez zaspanie tatuś zapomniał w pośpiechu zakręcić smoczek i cała zawartość wylądowała na jego twarzy. Otrzeźwiony mlecznym prysznicem tata szybko przygotował drugą porcję i czym prędzej pobiegł się umyć :)

 11. 1.ALECTO Ekstra dziecięca jednostka do niani DBX
  2.ALECTO DVM 65 Dziecięca wideo niania, 2.0
  3.ALECTO BW 80 Ogrzewacz butelek Home & Car
  4.ALECTO BW 70 Ogrzewacz butelek
  5.ALECTO DBX 82 Dziecięca niania PMR z zasięgiem
  6.ALECTO DBX 20 Dziecięca niania
  Bardzo zabawna historia przydarzyła nam się ostatnio za sprawą mojego męża i naszej kotki :) Poprosiłam wieczorem męża,by moje z trudem odciągnięte mleko zamknął w butelce i schował do lodówki.Ja w tym czasie usypiałam córeczkę :) W nocy rozlega się z łóżeczka gniewny ryk głodnego dziecka domagającego się mleka,już!natychmiast! Budzę męża,by podgrzał mleko,a sama uspokajam córeczkę na rękach.Mąż blady wraca do pokoju i oznajmia mi,że butelka przewrócona,a nasza kotka w najlepsze wylizała moje mleczko!!!I jeszcze sobie mruczała zadowolona przy tym ;) Chwila paniki,co my damy małej do jedzenia,a ja nie mam pokarmu jeszcze? Mąż w piżamie wsiada do auta i bijąc rekord prędkości pędzi przez noc do apteki :) Wyobraźcie sobie minę Pań w aptece =D Mąż ze wstydu do dziś do niej nie wchodzi,ale uratował sytuację,przywiózł mleko i nakarmiliśmy córeczkę.Tak zapłacił za swoją sklerozę,że zapomniał schować mleko do lodówki,a kotka przy karmieniu piersią podejrzanie się koło mnie kręci i mruczy łasząc się do nogi ;) Jakbym miała więcej mleka to bym jej dała,widać,że jej bardzo zasmakowało,a sklepowego nie chce pić!!!Mleko mamy najlepsze :)

 12. May I simply say what a relief to find a person that genuinely knows what they are talking about on the
  internet. You certainly realize how to bring a problem to light and make
  it important. More and more people must read this and
  understand this side of your story. I was surprised that you are not more popular since you definitely possess the
  gift.

 13. you’re actually a just right webmaster. The website loading speed is incredible.
  It seems that you are doing any distinctive trick. Furthermore,
  The contents are masterpiece. you have done a great activity in this topic!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *