Niemowlę, Prawa ręka na zakupach

RECENZJA: podgrzewacz do mleka 3w1

Płacz głodnego dziecka w nocy bądź pobudka nad ranem, gdy nasz mały buntownik domaga się jedzenia natychmiast. Najlepiej przygotowanego z nim na rękach. Ile razy zdarzyło się Wam dopiero wtedy gotować wodę w czajniku a potem kombinować, jak ostudzić szybko wodę do temperatury 37 stopni? Ile miejsca na blatach kuchennych zajmują sterylizatory oraz podgrzewacze pokarmu? A gdyby tak można było przygotować mleko w  30 sekund jedną ręką w urządzeniu, które zajmuje mniej miejsca niż czajnik? Które jednocześnie będzie ekspresem do mleka, podgrzewaczem i sterylizatorem? Ktoś może powiedzieć, że to bajka jednak na rynku pojawił się produkt, który posiada wszystkie 3 funkcje.

IMG_5594

Beaba Bib Expresso posiada pojemnik który posiada panel z opcjami podgrzewania wody. Posiadamy cztery tryby. Pierwszy z nich podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury dla mleka modyfikowanego. Czas podgrzania porcji potrzebnej do przygotowania 270 ml butelki to mniej niż 30 sekund.

Jak działa podgrzewacz?

Jednym przyciskiem wlewamy wodę do butelki z mieszanką. Kranik z systemem Direct Water Control sprawia, że przepływająca podgrzana woda miesza się z mlekiem w butelce.

Panel posiada również funkcje służące do podgrzewania słoiczków z pokarmem dla naszych    maluchów. Mamy do wyboru 2 tryby podgrzewania. Czwarta funkcja sterylizuje urządzenie, dzięki czemu bez problemu utrzymamy urządzenie w odpowiedniej czystości.

Góra urządzenia odłącza się od ekspresu dzięki czemu w momencie kiedy przestajemy karmić nasze dziecko mlekiem ciągle możemy korzystać z urządzenia. W urządzenie w ciekawy sposób wkomponowano pojemnik, w którym możemy poddać sterylizacji aż 4 butelki.

IMG_5591

Dlaczego ten ekspress?

Naszym zdaniem każde urządzenie, które pomaga rodzicom w codziennych czynnościach jest warte uwagi. Fakt, że dzięki ekspresowi Beaba nasze dzieci mogą dostać w szybkim czasie pokarm przygotowany w odpowiedniej temperaturze dodatkowo przemawia na plus tego gadżetu.

IMG_5593

Pamiętajmy, że podawanie dziecku pokarmu, który został przygotowany w nieodpowiedniej temperaturze może zabić potrzebne bakterie znajdujace się w mleku modyfikowanym oraz zaszkodzić małym, niewykształconych jeszcze w pełni jelitom. Dodatkowo jeżeli w wyprawce planujemy kupić zarówno podgrzewacz jak i sterylizator to za tą samą sumę pieniędzy możemy otrzymać urządzenie o znacznie większej liczbie funkcji.

Spodobał Ci się ekspres? Może zainteresuje Cię wideorecenzja:

Za recenzję dziękujemy autorce vloga PatiTV

PatiTv

Podgrzewacz BEABA Bib’expresso 3w1 czerwone znajdziesz tutaj KLIK

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *