Prawa ręka na zakupach

RECENZJA: układanka planszowa STUDO WOOD

Kolejna nasza drewniana zabawka, która zachwyca prostotą i pięknym zapachem prawdziwego drewna. Układanka planszowa marki STUDO WOOD to coś dla wszystkich maluchów, które potrafią już co nieco liczyć lub dla tych, które tego liczenia właśnie się uczą.

Na układankę planszową STUDO WOOD składają się prostokątna plansza i 20 puzzli z cyframi, warzywami i owocami. Całość drewniana, ładnie i dokładnie wykończona. Puzzle idealnie wpasowują się w przygotowane otwory. Obrazki kolorowe, dopracowane w szczegółach, a sama grafika bardzo kolorowa i przyjazna dla oka, szczególnie u dzieci.

Jak się bawić?

Zadaniem dziecka jest oczywiście połączenie cyfry z odpowiednim obrazkiem. Lilka, która aktualnie jest na etapie nauki z początku cały czas próbowała dobierać puzzle poprzez kolory.

Jednak dzięki ciągłemu powtarzaniu ze mną cyferek po kolei, szybko zrozumiała o co chodzi w układaniu i co najważniejsze już prawie idealnie liczy do dziesięciu, wiec potwierdzam tu, że układanka bardzo dobrze sprawdza się i pomaga przy nauce liczenia. U nas w zaledwie kilka dni ogromny postęp.

Jako mama 3 latki bez zastanowienia mogę układankę planszową polecić. Nawet nie przypuszczałam, że tak pomoże w nauce, a przy okazji zabawka naprawdę na długo zajmuję dziecko.

Jedyne czego mi brakuję to pudełko. Zabawka przychodzi do nas zapakowana w bezbarwną folię, a przydałoby się coś w czym można by ją przechowywać. Elementów (puzzli) jest sporo i najzwyczajniej szkoda byłoby ich pogubić.

Za recenzję dziękujemy Panie Alinie, mamie Lileczki :)

Układankę planszową STUDO WOOD znajdziesz tutaj

Inne zabawki edukacyjne marki STUDO WOOD znajdziesz tutaj

Kosze i kuferki na zabawki znajdziesz tutaj

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *