Prawa ręka na zakupach, Starsze dzieci

Recenzja – WOOKY Kredki klocki Block Crayon

Pobawimy się kredkami? Na to pytanie moja 4 letnia córka zrobiła zdezoirientowaną minę… ale jak to bawić się kredkami? Przecież kredki są do rysowania oraz kolorowania i nie można się nimi bawic!!! Pięć minut póżniej układała wieżę i farmę z kredek z ogromnym zapałem i lekką nutą niedowierzania czy, aby na pewno te klocki są na tyle magiczne i potrafią rysować? A jednak potrafią:)

Kredko klocki Block Crayon to oryginalne świecowe kredki w kształcie zwierzątek, ludzików oraz klocków, którymi można pięknie rysować i kolorować a także budować z nich wieże, farmę czy też domek.

Kredko-klocki doskonale stymulują dzieciaki do aktywnego kolorowania, rysowania lub zabawy tak jak typowymi klockami. Kredko klocki przeznaczone są już od 18 miesiąca życia dziecka, ale wzbudzą zainteresowanie także i dzieci starszych. Moja 7 letnia córka już nie może doczekać się kiedy zaskoczy szkolne koleżanki takim kredkowo klockowym gadżetem:)

Młodsze dzieci z pewnością zachęcą żywe kolory kredek oraz dodatkowo na każdej klocko kredce wytłoczone są literki, cyferki oraz kształty po to, aby zabawa była wspomagana wesołą i przyjemną nauką. Moje córeczki wymyśliły również inne zastosowanie kredko-klocków mianowicie teatrzyk. Nakładały sobie na paluszki postacie figurki i odgrywały wesołe scenki śmiejąc się przy tym do rozpuku :)

Jako mama serdecznie i z ogromną przyjemnością mogą polecić kreatywne kredko klocki Block Crayon każdej mamie (i nie tylko),z pewnością przypadną do gustu małym milusińskim wspierając ich kreatywny rozwój podczas rysowania, kolorowania i budowania.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *