Prawa ręka na zakupach

TOWARZYSZ DO SNU – lampka-owieczka SUMMER INFANT

Towarzysz do snu, czyli zabawka/przyjaciel, który na pewno spodoba się każdemu dziecku.

Owieczka utuli do snu…

W naszym przypadku jest to owieczka marki Summer Infant, która skradła serce Lili od pierwszego momentu. Od dnia, w którym dostała owieczkę nie ma nocy, żeby nie zabrała jej do spania.

Dla dziecka zabawka pluszowa z opcją projektora i muzyki, gdzie dodatkowo samo może nią sterować ustawiać według swoich potrzeb, to coś niesamowitego.

Owieczka jest po prostu urocza i nie dziwię się, że dzieci przepadają za takimi zabawkami.

Jak działa lampka-przyjaciel?

Z początku przyznam, że trochę się obawiałam, czy zastosowanie owieczki czasami nie przyniesie czasem odwrotnego skutku i dziecko zamiast zasnąć będzie się nią stale bawić, ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Kiedy przychodzi pora snu, nasza Lilka włącza w owieczce projektor, dzięki któremu na 2016-07-03 13-43-29suficie rozbłyskują kolorowe gwiazdki i planety, do tego wybrana 1 z 5 melodii i nasze dziecko po prostu w spokoju zasypia.

Melodie to kołysanki, czy odgłos bicia serca. Wyświetlane przez projektor gwiazdki są bardzo wyraźne i oczywiście ogromny plus za możliwość wyboru kilku kolorów (niebieski, zielony, żółto-brązowy).

2016-07-03 13-29-19

Jeśli ktoś ma dziecko, które ma problemy z zasypianiem, to naprawdę wydaję mi się, że owieczka Summer Infant mogłaby pomóc i zaradzić w spokojnym, a może i nawet samodzielnym zasypianiu.

Kiedy maluszek zaśnie w towarzystwie owieczki Summer Infant, ta sama wyłączy się po wybranym przez nas wcześniej czasie (automatyczne wyłączenie po 15, 30 albo 45 minutach).

Spij słodko…

Jak dla mnie owieczka Summer Infant to świetna alternatywa tradycyjnej lampki do pokoju dziecięcego.

To przytulanka, która dzięki relaksującej muzyce pomoże wyciszyć maluszka, a światełka sprawią, że będzie czuło się bezpiecznie. Pluszowe wykończenie zabawki sprawia, że jednocześnie jest ona idealna do przytualnia.

Jestem pewna, że idealnie sprawdzi się też u młodszych dzieci, nawet niemowlaków.

Owieczka Summer Ifant działa na baterie i co mnie bardzo zaskoczyło – jest niesamowicie leciutka, byłam przekonana, że jako zabawka, która ma tyle zastosowań będzie cięższa, a tu waga idealna dla dziecka. Leciutka, malutka i zgrabna.

Polecam zarówno jeśli ktoś szuka pozytywki, czy właśnie projektora.

Za recenzję dziękujemy Pani ALinie, mamie Lileczki :)

Produkty z tego artykułu znajdziesz poniżej:

Lampkę SUMMER INFANT Towarzysz snu Owieczka Luna znjadziesz tutaj

Inne wersjie lampki-przytulanki znjadziesz tutaj

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *