Zza kulis

Feedo.pl spotkało się z mamami

Piękne mamy i ich rozkoszne dzieci, pyszne jedzenie, mnóstwo tematów i przyjemna atmosfera – takie było śniadanie, które przygotowaliśmy dla naszych klientek w ostatni wtorek kwietnia w jednej z kawiarni na warszawskim Mokotowie.

Niezmiernie ucieszył nas fakt, iż nasze zaproszenia zostały tak entuzjastycznie przyjęte przez wszystkie mamy, a na spotkaniu pojawiły się też ich słodkie pociechy.

Całe popołudnie przebiegło nam pod znakiem ożywionej rozmowy na temat tego co najbardziej interesuje każdą mamę – których produktów potrzebują najbardziej, jak z ich punktu widzenia przebiega proces zamówienia na naszej stronie, które gratisy sprawiają im największą radość.

Mamy, które dopiero się poznały, od razu zapałały do siebie sympatią! :-)  Mieliśmy nawet wrażenie, że znają się już od wieków. Na stole pełnym pyszności znalazły się i smakołyki dla naszych najmłodszych gości.

Dzieciaczki wykorzystały okazję do tego, by zawrzeć pierwsze znajomości. Dzięki temu, iż wybrana przez nas kawiarnia była idealnym środowiskiem dla rodziców z dziećmi, byliśmy świadkami (a nawet obiektami) wspólnych psot małych urwisów.

rsz_bloggerky-1

Wielkie podziękowania należą się firmom Olymp Toys, Weleda oraz Nivea, które przygotowały drobne upominki dla uczestniczek spotkania.

Cieszymy się niezmiernie, że śniadanie to ogromnie spodobało się nie tylko nam, ale również mamom, a nim się obejrzliśmy, przyszedł czas na… obiad :-) Pożegnaliśmy się z przeświadczeniem o tym, że wynieśliśmy z tego spotkania nie tylko opinie naszych klientek, ale również wspaniałe doświadczenie. Wreszcie mogliśmy Was poznać. Dziękujemy! ♥

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *