Prawa ręka na zakupach

Jakie prezenty wybrać dla maluszka na zajączka?

Zajączek tuż tuż dlatego warto zastanowić się co wybrać dla swojego dziecka na Święta Wielkanocne. Wybieraj nie tylko zabawki, kieruj się bezpieczeństwem, walorami edukacyjnymi i estetyką.

Pamiętaj o wiośnie

Wielkimi krokami zbliża się wiosna i dłuższe, cieplejsze dni dlatego warto pomyśleć o zabawie na świeżym powietrzu. SCRATCH Drewniany jeździk Mały zawodnik jest lekki waży tylko 4kg i nauczy Twoje dziecko utrzymywać równowagę na dwóch kółkach. Jeździk jest bezpieczny ma ergonomiczne siodełko i poziom kąta skrętu kierownicy nie jest pełny, dlatego dziecko ma oparcie i nie straci równowagi.

Wader Wywrotka Middle Truck to zabawka, która świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w piaskownicy. Skrzynia ładunkowa z łatwością opuszcza się w górę jak i w dół, a dziecko może przewozić w wywrotce inne zabawki, również tylna klapa jest otwierana. Zabawka jest wytrzymała i kolorowa.

89032051-59006943205126181425-5414561814252

W świecie klocków LEGO

Mali miłośnicy legendarnych klocków i całej reszty akcesoriów tej marki mają coraz większy wybór. Szeroki asortyment pozwala nie tylko zająć dziecku czas, ale także uczy, pozwala stawiać pierwsze kroki konstruktorskie i rozbudza ciekawość świata. Zestaw LEGO DUPLO Town Sawanna zawiera oprócz klocków z motywami nosorożca, lwa czy mięsa, posiada figurki takie jak lew i żyrafa, a także pojazd do budowania czy drzewo z sawanny. Zestaw ten to interesująca podróż w głąb dżungli i dzikich zwierząt.

10802-5702015597890

Bino i świat drewnianych zabawek

Bino łańcuszek do wózka DOPPO to świetna alternatywa dla zabawek plastikowych, dzieci potrzebują stałej symulacji, a kolorowe elementy łatwo przykują uwagę dziecka. Wszystkie zabawki Bino posiadają prozdrowotne atesty i spełniają normy Unii Europejskiej. Łańcuszek dobrze sprawdzi się na spacerze czy podczas wizyty u lekarza.

86521-4019359865211

Fisher Price, czyli pierwsze klocki malucha

Fisher Price Pierwsze klocki to zestaw 10 klocków w 5 różnych kształtach: kwadrat, koło, trójkąt, gwiazdka i krzyżyka. Małe dziecko z chęcią odkrywa świat w zależności od wieku i możliwości, dlatego, warto ćwiczyć chwytanie, rozpoznawanie kształtów i koordynację wzrokowo-ruchową. Klocki należy wkładać w odpowiednie otwory w zależności od kształtu.

20160314_Homepage_1288x424_velikonoce_pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *