микрозайм на карту займы мигкредит
Prawa ręka na zakupach

LAMAZE – zabawki pełne radości

LAMAZE - zabawki pełne radości

Zabawki Lamaze to nie tylko miłe przytualnki, odpowiedni dobór kolorów, bogaty dobór elementów i materiałów zaprojektowany specjalnie dla najmłodszych dzieci, aby pobudzać zmysły i wspierać naukę chwytania poprzez szeleszczące elementy i przyjemne w dotyku materiały.

W ofercie zabawek Lamaze zawsze znajdziesz takie, które odpowiadają wiekowi i rozwojowi Twojego dziecka. Od najwcześniejszych tygodni przez kolejne lata, pozwala inspirować Twoje dziecko na wszystkich etapach. Specjalnie opracowany Lamaze Infant Development System stymuluje dziecko przez trójstopniowy model rozwoju, a mianowicie: pobudzanie zmysłów, odkrywanie i eksperymentowanie, dotykanie i działania. Poprzez ten proces wybór zabawki Lamaze dokonuje się tak, aby wpływać na rozwój, stawiać nowe wyzwania, kształtować kompetencje i pobudzające wyobraźnię.

Ta Amerykańska marka stworzyła zabawki, które obudzą w Twoim dziecku odkrywcę. Dzięki użyciu różnych tekstur, dźwięków, niezwykle kolorowe i kontrastowe zabawki stymulują percepcję wzrokową, a także rozwój małej motoryki i rozwój zmysłu dotyku.

Materiały wykorzystywane do produkcji zabawek to najlepsze włókna poliestrowe, które wpływają na miękkość i wytrzymałość zabawki. Każda zabawka zawiera kategorię dla dzieci i atest. Zabawki Lamaze to przyjazne i muzyczne wsparcie dla twojego dziecka. Zabawki tej marki można już kupić w 30 krajach a ich popularność stale rośnie.

Zabawki użyte w artykule:

LAMAZE elastyczny robaczek tutaj

Konik lamaze tutaj

LAMAZE spirala interaktywna tutaj

Poprzedni artykułHartuj dzieckoNastępny artykułzima

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *