Prawa ręka na zakupach

LAMAZE – zabawki pełne radości

Zabawki Lamaze to nie tylko miłe przytualnki, odpowiedni dobór kolorów, bogaty dobór elementów i materiałów zaprojektowany specjalnie dla najmłodszych dzieci, aby pobudzać zmysły i wspierać naukę chwytania poprzez szeleszczące elementy i przyjemne w dotyku materiały.

W ofercie zabawek Lamaze zawsze znajdziesz takie, które odpowiadają wiekowi i rozwojowi Twojego dziecka. Od najwcześniejszych tygodni przez kolejne lata, pozwala inspirować Twoje dziecko na wszystkich etapach. Specjalnie opracowany Lamaze Infant Development System stymuluje dziecko przez trójstopniowy model rozwoju, a mianowicie: pobudzanie zmysłów, odkrywanie i eksperymentowanie, dotykanie i działania. Poprzez ten proces wybór zabawki Lamaze dokonuje się tak, aby wpływać na rozwój, stawiać nowe wyzwania, kształtować kompetencje i pobudzające wyobraźnię.

Ta Amerykańska marka stworzyła zabawki, które obudzą w Twoim dziecku odkrywcę. Dzięki użyciu różnych tekstur, dźwięków, niezwykle kolorowe i kontrastowe zabawki stymulują percepcję wzrokową, a także rozwój małej motoryki i rozwój zmysłu dotyku.

Materiały wykorzystywane do produkcji zabawek to najlepsze włókna poliestrowe, które wpływają na miękkość i wytrzymałość zabawki. Każda zabawka zawiera kategorię dla dzieci i atest. Zabawki Lamaze to przyjazne i muzyczne wsparcie dla twojego dziecka. Zabawki tej marki można już kupić w 30 krajach a ich popularność stale rośnie.

Zabawki użyte w artykule:

LAMAZE elastyczny robaczek tutaj

Konik lamaze tutaj

LAMAZE spirala interaktywna tutaj

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *