Prawa ręka na zakupach

Nowości u pieluszek Pampers

Drogie Mamy, może jeszcze nie zauważyłyście mniejszych lub większych zmian jakie zaszły u pieluszek marki Pampers. Żebyście były na bieżąco, przygotowaliśmy dla Was informacje dotyczące najważniejszych zmian. Co zmieniło się u pieluszek z linii Active Baby, Premium Care oraz Sleep & Play?

pampers-active babyPampers Active Baby

Te pieluszki mają teraz nowe opakowanie, które zdobi znaczek UNICEF. Oznacza to, że za każde kupione opakowanie tych pieluszek, zostanie przekazana jedna szczepiona przeciwko tężcowi. Dlaczego pieluszki z lini Active Baby są tak chętnie kupowane przez mamy? Przyjrzyjmy się ich funkcjom.

MikropearlsMicroPearls – specjalne mikroperełki są w stanie wchłonąć wilgoć nawet 30 razy cięższą od swojej wagi.


extra-sleepWarstwa Extra Sleep
 – zapewnia równomierne i szybkie wchłanianie wilgoci.

 

top-dry-Warstwa Top Dry – chroni skórę przed oparzeniami. Zapewnia szybkie wchłanianie i trzyma wilgoć z dala od skóry dziecka.

 

pružné-boky-Rozciągliwe boczki – zapewniają idealne dopasowanie do ciała dziecka i jego komfort podczas poruszania się. Dodatkowo zmniejszają ryzyko przeciekania pieluszki.

 

mikroporyMikropory – dbają o odpowiednią cyrkulację powietrza i niezawodna ochronę skóry przed wilgocią.

Premium Care

Pieluszki te mają nowe opakowanie, a ich produkcja została ujednolicona na całym świecie. Materiał, z którego są wykonane, jest miękki jak bawełna i równie przewiewny. Chłonne kanaliki zapewniają równomierne rozprowadzenie wilgoci. Pieluszka zwiera również specjalny wskaźnik wilgotności, dzięki któremu już z daleka można ocenić, czy przyszedł już czas na przewinięcie dziecka.

Sleep & Play

sleep-and-play-nowe opakowanieTutaj Drogie Mamy spotkacie się z zupełnie nowym opakowaniem. Najważniejszą nowością jest to, że pieluszki te zostały wyposażone w elastyczne boczki, które zapewniają zwiększony komfort zarówno podczas snu, jak i podczas zabawy.

Kupujesz pieluszki Pampers regularnie?

Jeśli nie słyszałaś jeszcze o nowym Pampers Premium Program, poniżej znajdziesz najważniejsze informacje.

Pampers Premium Program jest unikatowym projektem, dzięki któremu rodzice zyskują punkty przy zakupie produktów marki Pampers. Za uzbierane punkty mogą sobie później wybierać atrakcyjne nagrody – np. butelki, środki czystości, chusteczki nawilżane czy inne przydatne rzeczy. Co więcej, przy zakupie automatycznie zyskują darmową dostawę i gwarancję zwrotu towaru przez 365 dni. Oprócz tego rodzice dostają również punkty w Feedo klubie, gdzie do wyboru jest inna oferta prezentów. Teraz zakup produktów pampers jest korzystniejszy niż kiedykolwiek. Za samo dołączenie do programu klienci otrzymują na start 500 Premium punktów. –  mówi Martin Molčan, założyciel sklepu.

Dla członków programu przygotowaliśmy specjalną korzyść – darmową dostawę przy zakupie miesięcznego zapasu pieluszek Pampers.

Wypróbuj, nie pożałujesz :-)

20150821_Remar_250x250_PPP_pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *