Prawa ręka na zakupach

Pampers Premium Program – nagradzamy stałych klientów

Na pewno dobrze znasz Pampers Premium Program. Sprawdź jakie nowości przygotowliśmy dla Ciebie, aby nic Ci nie umknęło.

Pampers Premium Program skierowany jest do klientów, którzy regularnie kupują pieluszki, a tym samym chcą zaoszczędzić i otrzymywać prezenty przy zamówieniach  : )20161221-Remar-300x1050-2017010114-pampers-pl

Jak to działa?

Przy każdym zakupie otrzymasz punkty, które możesz potem wymienić na upominki i inne benefity dla siebie i dla Twojeo maluszka. Punkty naliczane są na Twoje konto. Na początku zaczynasz od tzw. statusu  BROZNE im więcej punktów zdobędziesz, tym wyższy status otrzymasz.

Pampers-bronze Pampers-silverPampers-gold

Nowe prezenty w ofercie

Jedną z nowości, które przygotowaliśmy dla was jest oferta praktycznych prezentów. Do asortymentu dodaliśmy zestawy marki Gilette, nowe zabawki, pieluchy i chusteczki nawilażające.

Statusowe zniżki

To nie koniec nowości. Członkostwo w Pampers Premium program uprawnia was również do zniżek na produkty marki Procter & Gamble.

Jeśli posiadasz status SILVER automatycznie otrzymasz 5 % zniżkę na wszystkie produkty następujacych marek: Lenor, Ariel, Jar, Tide, Always, Discreet, Venus, Naturella i Oral-B.

 gold_img

Zniżkę 10% zapewnia status GOLD. Tę korzystną zniżkę możesz wykorzystać na wszystkie marki produktów wymienione powyżej. W ten sposób zaoszczędzisz nie tylko przy zakupie pampersów, ale także innych produktów.

Zobacz więcej informacji o Pampers Premium Program tutaj.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *