Nowoczesny rodzic

Pierwsze samodzielne posiłki malucha na wesoło!

Posiłki malucha powinny być dla niego przyjemnością – dziecko poznaje nowe smaki, tekstury jedzenia, próbuje, doświadcza. Już od najmłodszych lat kształtujemy nawyki żywieniowe dzieci.

Pierwsza łyżeczka

Rozszerzanie diety jest bardzo ważnym etapem w życiu malucha. Ponieważ jego układ pokarmowy wciąż dojrzewa, bardzo ważne jest podawanie posiłków przeznaczonych dla niemowląt i małych dzieci. Czyli takich, które są bezpieczne i posiadają wskazanie wiekowe. Przy rozpoczynaniu przygody z nowymi smakami pomocne będą posiłki BoboVita Pierwsza łyżeczka.

Obiadki z uśmiechem

Naczynia i akcesoria Skip Hop ZOO zostały stworzone z myślą o najmłodszych. Kilkadziesiąt bardzo przyjaznych zwierzątek towarzyszy dzieciom w czasie jedzenia i umila im posiłki.

Bajecznie kolorowe akcesoria Skip Hop ZOO zachęcają dzieci do jedzenia, bo kto po zjedzeniu obiadku nie chciałby zobaczyć uśmiechu zwierzątka na dnie talerzyka czy miseczki? A poza tym w towarzystwie zwierzątek posiłek po prostu smakuje lepiej.

Oczywiście najważniejsze to zadbać o to, aby posiłek dla dziecka był smaczny i pożywny, ale innym ważnym aspektem jest również wygląd stołu i talerzyka. Otoczenie w jakim dziecko się znajduje, a także przedmioty na które patrzy stymulują jego zmysły. Wyjątkowy design akcesoriów Skip Hop Zoo i przyjazne uśmiechy zwierzątek wspierają dzieci i zachęcają do samodzielnego jedzenia!

Twój maluch będzie zachwycony mając swój własny talerz, miskę i kubek z postacią ulubionego zwierzątka. Żywe kolory i zabawne postacie czynią posiłek przyjemnością.

Produkty Skip Hop znjadziesz poniżej:

Śliniak Sowa SKIP HOP możesz znaleźć tutaj

Miska Pszczoła SKIP HOP możesz znaleźć tutaj

Lanchówka Miś Polarny z limitowanej kolekcji WINTER ZOO tutaj

Inne produkty marki SKIP HOP tutaj

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *